Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]Kilka istotnych pytań - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]Kilka istotnych pytań (/Temat-Rozwiazane-Kilka-istotnych-pytan-152)



[Rozwiązane]Kilka istotnych pytań - postrachy - 27-11-2009 10:17

Witam. Na wstepie chcialbym sie przywitać i powiedzieć iż jest to mój pierwszy post na Waszym forum. O stronie Lockerz dowiedzialem sie od znajomego ktory po krótce mi to opisał i wysłał zaproszenie
Mam nastepujące pytania:

1. Czy nagrode można zamówić obojętne w jakim dniu? Chodzi mi o to czy jezeli uzbierałem juz przypuśćmy 200PTZ na PSP to moge zamówić nagrodę czy musze czekac do okreslonego miesiaca czy terminu(mam tu na myśli ustalony przez Lockerz moment złożenia zamówienia, jednakowy dla wszystkich uzytkowników)?

2. Z tego co zauważyłem, obecnie mozliwość zamówienia nagrody przysługuje tylko użytkownikom ze statusem Z-List. Czy gdybym mial odpowiednia wysoką ilośc punktów ale nie mial tego statusu(np. punkty zebrane tylko za logowania i Dialies) moge wybrać sobię nagrodę?

3. Ostatnio często poruszanym wątkiem na forum jest Restock. Poczytalem o tym na forum ale nie wiem czy do końca dobrze zrozumiałem. Restock to okres w którym Lockerz uzupełnia nagrody dla uzytkowników czy własnie ten okrez w którym można zamówić nagrode?

To tyle! Będe bardzo zobowiążany jeżeli ktoś odpowie na moje pytania i rozwieje moje wszelkie wątpliwości.
Pozdrawiam Maciek


RE: Kilka istotnych pytań - Admin - 27-11-2009 10:51

Witam Cię Smile już ci odpowiadam:

1. niestety nagrode możesz wymienic tylko w ustalonym przez lockerz dniu zwanym restockiem , dopiero w dzien restocku jest ogłaszene że wogóle się on odbędzie jest też podana dokładna godzina.

2.W tym miesiącu był już jeden restock dla Z-listerów(osób które maja powyzej 20 znajomych) do końca miesiaca ma być jeszcze jeden restock dla wszystkich (do 3 dni!)

3. Restock - uzupełnienie nagród


RE: Kilka istotnych pytań - postrachy - 27-11-2009 11:37

OK Dziekuje. Prosze Admina o zamknięcie tematu.


RE: Kilka istotnych pytań - Admin - 27-11-2009 11:43

zamykam


[Rozwiązane][Rozwiązane]Kilka istotnych pytań - Tech - 19-03-2011 10:29

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany lub też rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.