Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[KRYPTOWALUTY] Dziennik pracy studenta - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: [KRYPTOWALUTY] Dziennik pracy studenta (/Temat-KRYPTOWALUTY-Dziennik-pracy-studenta-151978)

Strony: 1 2 3


[KRYPTOWALUTY] Dziennik pracy studenta - bitmaniak - 01-11-2017 17:48

Cześć wszystkim,


Jako nowy na forum powinienem się najpierw przedstawić. Mam na imię Paweł, jestem studentem, przygodę z kryptowalutami zacząłem tak naprawdę około pół roku temu, choć wcześniej też wiedziałem co nieco na ich temat. Ostatnio się trochę rozleniwiłem, poniosłem też kilka porażek, ale wiadomo jak to jest w tej branży. Szukając w internecie więcej informacji o kryptowalutach, trafiłem na to forum. Bardzo zaciekawiły mnie prowadzone tutaj dzienniki pracy - dlatego założyłem konto i od dzisiaj zaczynam prowadzić swój własny dziennik. Będzie to dla mnie świetny powód do działania, tym bardziej że są tutaj podobne dzienniki, z którymi mam nadzieję będę mógł konkurować ^^. Wpisy chcę zamieszczać co najmniej raz na tydzień.

[Obrazek: opengraph.png]

Co z moim doświadczeniem? Miałem kilka wzlotów i upadków, jednak patrząc na to z perspektywy czasu jestem na plus. Za zarobione pieniądze na krypto byłem niedawno na wczasach. Myślę że to był błąd, gdyż w głupi sposób pozbawiłem się sporej części kapitału Tongue. Teraz dysponuję kwotą około 6000 zł(ok. 1650 $). Moim celem jest osiągnięcie 10000 zł dochodu miesięcznie w miarę stale - powód? Chcę się wkońcu w pełni uniezależnić.


I Wpis


10.26 - Zakupiłem za kwotę ~1000$ BTC po kursie 5907

STAN na 1.11: 650$ oraz 0,16929 BTC



Narazie czekam na dalsze wzrosty BTC przed nadchodzącym kolejnym forkiem... Może resztę kapitału przeznaczę na BCH/ETH lub LTC ale obawiam się fork'a.

Pozdrawiam



RE: [KRYPTOWALUTY] Dziennik pracy studenta - bydle - 01-11-2017 19:40

hej,

kolejny użytkownik na krypto, fajnie Smile
stawiam kropę, będę śledził i zaglądał.

życzę powodzenia i szybkiego osiągnięcia celu Smile


RE: [KRYPTOWALUTY] Dziennik pracy studenta - xela94 - 02-11-2017 15:40

Cześć.

Skąd czerpiesz wiedzę?
Powodzenia!Big Grin


RE: [KRYPTOWALUTY] Dziennik pracy studenta - bitmaniak - 02-11-2017 18:00

Sytuacja z BTC obecnie jest bardzo ciekawa. Tutaj mój stan konta chwilowo na Bitfinex, dokupuję chyba jeszcze OMG (OmniseGo) za część kapitału, muszę tylko zdywersyfikować kapitał na różnych giełdach Big Grin
[Obrazek: stanbitfinex_1.png]

@xela94 Wiedzę czerpię głównie z internetu ( newsy). Trochę z AT oraz z TradingView gdzie prowadzę własne analizy Tongue


RE: [KRYPTOWALUTY] Dziennik pracy studenta - bitmaniak - 03-11-2017 20:52

Bitcoin ładnie urósł, teraz wartość mojego BTC to 1234$, czyli jak narazie jestem 234$ do przodu Big Grin. Ale narazie nie sprzedaję.

Kupiony Zcash po 217.80$ okazał się sukcesem i dzisiaj sprzedany po 233.62$ dał prawie 17 $ zysku na czysto.

Dzisiaj kupiłem NEO po 26.38$ za równe 200 $.

Na próbe kupione SNT po 0.03$

Zarobki dzisiaj: 17$
Inwestycje: 200$



RE: [KRYPTOWALUTY] Dziennik pracy studenta - Rollem - 03-11-2017 21:58

Byle do przodu!
Btw. ten czerwony kolor nie pasuje chyba do zysków Wink


RE: [KRYPTOWALUTY] Dziennik pracy studenta - pspsga - 03-11-2017 22:15

No , nie za bardzo pasuje. Dodatkowo radzę usunąć kolor czerwony , ponieważ jest on przeznaczony tylko dla administracji Smile


RE: [KRYPTOWALUTY] Dziennik pracy studenta - bitmaniak - 04-11-2017 13:27

Kolor zmieniony, ten będzie lepszy Big Grin

Sprzedałem dzisiaj NEO po 27.61$, kupione było po 26.38$, co daje mi 9,32$ zysku.

SNT trzymam jeszcze przez chwile.

Kupiłem LISK po 4.57$.


Zarobki na dzisiaj: 9,32$
Inwestycje: 300$ + 1000$ w BTC które nadal trzymam od początku



RE: [KRYPTOWALUTY] Dziennik pracy studenta - Zax93 - 04-11-2017 16:14

świetnie trzymam kciuki i byle do przodu Wink


RE: [KRYPTOWALUTY] Dziennik pracy studenta - bitmaniak - 05-11-2017 01:31

SNT wkońcu sprzedane po 0.0311$.
LISK trzymam na dłużej
Kupuję WAVES po 3.60$
Oraz STEEM po 0.911953$
Na dodatek BTS po 0.059287$

Zarobione : 11$ + 9,32$