Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poszukuję mentora, lub płatnego poradnika - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Poszukuję mentora, lub płatnego poradnika (/Temat-Poszukuje-mentora-lub-platnego-poradnika-151977)



Poszukuję mentora, lub płatnego poradnika - Bobi2k17 - 01-11-2017 16:52

Witam, przez pół roku działałem na M2M, Agorze i kilku innych portalach, ale ostatnio przeprowadziłem się do większego miasta i wynająłem mieszkanie i musiałem poszukać stałego i pewnego żródła dochodu by je opłacić.
W związku z tym nie mam już czasu na działanie w poprzednim sposobie ponieważ to wymaga kilku wolnych godzin dziennie a praca mi to uniemożliwia.

Poszukuję osoby która ma duże doświadczenie, działa już dłuższy czas i co się z tym wiąże ma dobry i sprawdzony sposób który generuje pieniądze.

Podczas gdy działałem na M2M i innych tego typu serwisach zarabiałem około 1500 zł, więc interesują mnie tylko sposoby w których mogę zarobić podobne lub większe pieniądze.

Jeżeli ktoś zna dobry i sprawdzony poradnik, lub jest w posiadaniu sposobu zapraszam do napisania komentarza a odezwę się.


RE: Poszukuję mentora, lub płatnego poradnika - rachman - 01-11-2017 16:56

Magicznych sposobów w pełni legalnych nie ma raczej prócz tworzenia grup, blogów, list mailingowych, for, stron www, szeptanki itd itd.


RE: Poszukuję mentora, lub płatnego poradnika - Xanter98 - 01-11-2017 17:02

Jak chcesz działać zgodnie z zasadami programu i w pełni moralnie to nie ma żadnych "sposobów", tylko ciężka praca i wybijanie strony, grupy itd...


RE: Poszukuję mentora, lub płatnego poradnika - Wojtek574 - 01-11-2017 18:45

Dziwne ze tylko 1500 zarabiał es na m2m ja na fb widziałem super osobę która mówiła że jak dołączę do niej to będę gruby hajs zgarnal może trzeba na fb poszukać biznesmenów dołącz do nich a będziesz miał Ville... Dobra koniec tego smieszkowania ale nie mogłem się powstrzymać Smile A co do tematu polecam Ci zainteresować się LN możesz ładnie tam zarobić jeżeli poświęcić trochę czasu Smile


RE: Poszukuję mentora, lub płatnego poradnika - Xanter98 - 01-11-2017 18:56

(01-11-2017 18:45)Wojtek574 napisał(a):  Dziwne ze tylko 1500 zarabiał es na m2m ja na fb widziałem super osobę która mówiła że jak dołączę do niej to będę gruby hajs zgarnal może trzeba na fb poszukać biznesmenów dołącz do nich a będziesz miał Ville... Dobra koniec tego smieszkowania ale nie mogłem się powstrzymać Smile A co do tematu polecam Ci zainteresować się LN możesz ładnie tam zarobić jeżeli poświęcić trochę czasu Smile

Na m2m można zarobić bardzo dobre pieniądze, nie wiem czemu odradzasz mu ten program. Te "tylko 1500" to marzenie 95% osób z tego forum.


Poszukuję mentora, lub płatnego poradnika - Majka - 02-11-2017 09:19

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.