Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabianie w Internecie PLN - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Strony Partnerskie (/Forum-Strony-Partnerskie-222)
+--- Wątek: Zarabianie w Internecie PLN (/Temat-Zarabianie-w-Internecie-PLN-151963)

Strony: 1 2 3


Zarabianie w Internecie PLN - Adam05 - 31-10-2017 20:29

Zapraszam zainteresowanych na moją nową stronę na której przedstawiam przetestowane przeze mnie formy zarobku w internecie. Jeżeli kogoś zainteresuje któraś forma to oczywiście udzielam pomocy za skorzystanie z moich linków. Jestem na fb/mailu i oczywiście na tym forum. Na dyskusję jestem otwarty także śmiało możecie pisać.

Strona jak wspomniałem jest nowa także sukcesywnie będę dodawał nowe wpisy.

http://zarabianiewinterneciepln.blogspot.com


RE: Zarabianie w Internecie PLN - Adam05 - 11-11-2017 19:53

up: Dodano nowe strony z ankietami (mobrog, i-say). Kolejne witryny są w fazie testów.

http://zarabianiewinterneciepln.blogspot.com/2017/10/ankiety.html


RE: Zarabianie w Internecie PLN - shf - 11-11-2017 20:54

Będą jakieś artykuły z PPA, subow czy innych dziedzin ?


RE: Zarabianie w Internecie PLN - Adam05 - 11-11-2017 22:52

Będę myślał o mlm, bitcoinach (inne tematy być może w przyszłości). Na razie piszę w lekkich tematach, bo mam mało czasu i jeszcze dopracowuje strone Smile


RE: Zarabianie w Internecie PLN - wrzochal11 - 11-11-2017 23:26

Faktycznie zbyt odkrywczych rzeczy tam nie ma. Nawet te portale z ankietami takie średnie. Jak już ankiety, to chociaż te ClixSense trzeba było dać Wink


RE: Zarabianie w Internecie PLN - Adam05 - 13-11-2017 21:53

(11-11-2017 23:26)wrzochal11 napisał(a):  Faktycznie zbyt odkrywczych rzeczy tam nie ma. Nawet te portale z ankietami takie średnie. Jak już ankiety, to chociaż te ClixSense trzeba było dać Wink

1) Ja nie odkrywam tylko testuję to co się opłaca (1-2 miesiące) i wtedy dopiero polecam to co uznaję za warte polecenia. Smile
2) Portali z ankietami przetestowałem już sporo, to co dałem to tylko część tego z czym miałem styczność i co przede wszystkim gwarantuje przyzwoitą ilość ankiet.
3) ClixSense testuje jak i jeszcze kilka opcji. Jak się u mnie sprawdzi to dodam Wink

PS: Dzięki za komentarze Wink


RE: Zarabianie w Internecie PLN - wrzochal11 - 14-11-2017 13:44

To jak się u Ciebie skończyły testy, takich portali jak Opinie.pl, SwPanel czy Reaktor Opinii?
Bo ja też je kiedyś testowałem i stwierdziłem, że szkoda na nie czasu. Pare miesięcy zbierać na wypłatę.. to troche za długo.


RE: Zarabianie w Internecie PLN - Adam05 - 14-11-2017 19:21

Przy ankietach staram się korzystać z dużej ilości serwisów, bo z tych co mam obecnie to tylko marketagent gwarantuje przynajmniej jedną wypłatę w miesiącu (kiedyś szło nawet 2-3x ale ostatnio kiepsko z ilością ankiet).

(14-11-2017 13:44)wrzochal11 napisał(a):  To jak się u Ciebie skończyły testy, takich portali jak Opinie.pl, SwPanel czy Reaktor Opinii?
Bo ja też je kiedyś testowałem i stwierdziłem, że szkoda na nie czasu. Pare miesięcy zbierać na wypłatę.. to troche za długo.

Z tych trzech serwisów swpanel wypada najlepiej. Marne stawki ale średnio jedna ankieta wpada co 2-3 dni, no i plus jest taki że ankiety są bezpośrednio w serwisie także dostawcy ankiet różnią się względem konkurencji.

Opinie, Redaktor korzystają często z tych samych dostawców ankiet także efektywność jest zbliżona choć generalnie więcej ankiet ma redaktor od opinie.

Tutaj warto patrzeć mimo wszystko długoterminowo, bo załóżmy w 3 miesiące wypłacisz 100zł z kilku serwisów i to jest bardziej opłacalne niż 2 euro w 2-3 tygodnie na marketagencie.

Z tego względu daje jak najwięcej propozycji bo tylko wtedy daje to przyzwoity zysk.


RE: Zarabianie w Internecie PLN - ggusiaja - 14-11-2017 19:57

Moim zdaniem jak na blog to trochę mało info na temat tych stron, prowadzę bloga o tej tematyce i wiem że ludzie chcą trochę się o tych panelach badawczych dowiedzieć przed rejestracja. A tak mają nazwę i to ile płacą. Jak dla mnie trochę mało.


RE: Zarabianie w Internecie PLN - Adam05 - 14-11-2017 22:05

Osobiście daje ogólne informacje a jak ktoś chce wiedzieć więcej to wtedy wyjaśniam poprzez facebooka lub maila. Jak się wyłoży wszystko na tacy to wtedy większość osób nie rejestruje się z ref linków bo po co ma to robić jak już wszystko wie Smile