Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poszukuję sieci SMS - Film Playery - Dobry wygląda, konwersja oraz stawki - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Poszukuję sieci SMS - Film Playery - Dobry wygląda, konwersja oraz stawki (/Temat-Poszukuje-sieci-SMS-Film-Playery-Dobry-wyglada-konwersja-oraz-stawki-151949)



Poszukuję sieci SMS - Film Playery - Dobry wygląda, konwersja oraz stawki - Resk - 31-10-2017 13:55

Witam serdecznie!

Chciałym zacząć promować filmy sms (kinowe). Jaka sieć z video/movie playerami najlepsza. Chodzi o dobry wygląd playera, który przekłada się na wysoką konwersję oraz atrakcyjne, konkurencyjne stawki. Interesuje mnie tylko darmowa metoda promowania długich filmów sms. Polecono mi MyLead i IceCash. Oczekuję na merytoryczne podpowiedzi.

Dziękuję, pozdrawiam


RE: Poszukuję sieci SMS - Film Playery - Dobry wygląda, konwersja oraz stawki - Nikola Tesla - 31-10-2017 15:31

Hej! Tak jak ktoś Ci już polecił tak i ja Ci polecę skorzystanie z naszego serwisu. MyLead posiada program, który na pewno Ci się spodoba, ponieważ pasuje on idealnie i możesz go dowolnie skonfigurować pod siebie.

Sam zobacz:

[Obrazek: HKoOt71.png]

A tak wygląda konfiguracja:

[Obrazek: LsBRwPA.png]

Do tego niedługo ten program, jak i cała reszta będzie globalny, co pozwoli Ci na dodatkowy zarobek w przypadku osób, które aktualnie przebywają za granicą.

Gdybyś miał jakieś pytania to zapraszam do kontaktu z Wojo-MyLead lub ze mną Smile powodzenia


RE: Poszukuję sieci SMS - Film Playery - Dobry wygląda, konwersja oraz stawki - Resk - 31-10-2017 17:35

Zdecydowałem się wcześniej wybrać MyLead właśnie. Temat można zamknąć.