Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
konto dogry.pl - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: konto dogry.pl (/Temat-konto-dogry-pl-151944)



konto dogry.pl - makemor - 31-10-2017 01:33

sprzedam konto na dogry.pl z wygranym konkursem wystarczy zweyfikowac tel i odebrać kod psc 20zł, sprzedaje bo potrzebuje szybko gotówki
cena 15zł paypal
[Obrazek: f14c39d57fd6.jpg]


RE: konto dogry.pl - Fricooo - 31-10-2017 02:52

Haha jak szybko potrzebujesz to odbierz nagrodę. Tam są tacy ściemniacze że nic pewnego. Już kilka razy się przejechałem na tej stronce. Blokady za wymyślone powody


RE: konto dogry.pl - makemor - 31-10-2017 13:43

Nie wiem skąd u ludzi potrzeba pisania takich farmazonów. Nic nie zyskujesz ani nic nie tracisz oczerniając tą stronę, no chyba że prowadzisz konkurencyjny serwis...
Pewnie porostu taki wredny hejterski charakter, no nic idą święta będę sie za ciebie modlił.
Przesyłam pare skrinów nagród które odebrał kumpel z którego polecania sie zarejestrowałem
[Obrazek: 64748e5742e0.jpg]
[Obrazek: 1ae1ab255609.jpg]
[Obrazek: 1b09344aed59.jpg]


RE: konto dogry.pl - Fricooo - 31-10-2017 14:04

Mówię o swoim doświadczeniu co do serwisu. Nie wypłacili mi nagród więc ostrzegam przed nimi. A co mam pisać że są świetni jak możesz opinie przeczytać. Haha hejterski charakter. Zabawny jesteś.

Screeny kolegi to nie twoje screeny.


RE: konto dogry.pl - kingkong - 04-11-2017 09:58

Też mogę potwierdzić skandaliczne zachowanie moderatorów tego portalu.Dostałem zawieszenie konta za "brak aktywności w grze csgo" a w opisie zadania nie było informacji o tym żę trzeba nonstop grać na serwerze.Punkty mi przepadły i nie udało sie ich odzyskać:/ Jak będe miał trochę więcej czasu to w odpowiednim wątku wrzuce screeny z tej sytuacji.


RE: konto dogry.pl - Stworkowaty - 04-11-2017 10:06

Każdy może potwierdzić że na dogry można dostać bana za nic od tak..

A jak potrzebujesz szybko gotówki to weź zweryfikuj telefon i odbierz PSC i sprzedaj na forum.. Smile


konto dogry.pl - yazir - 18-12-2017 14:13

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.