Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
70tys ---> 1mln oraz stabliny % dzienny Zax93 - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: 70tys ---> 1mln oraz stabliny % dzienny Zax93 (/Temat-70tys-1mln-oraz-stabliny-dzienny-Zax93-151942)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


RE: 70tys ---> 1mln oraz stabliny % dzienny Zax93 - Zax93 - 18-12-2017 16:30

16-17.12.2017r

zarobek
BCC 37$ i 99,5$
sapphire7 (15/22) Ciągle Pending zaczyna śmierdzieć scamem Angry
Poly Network 4,48$ i 4,56$
Pandex 0
porfitable morrows 0
Hextra 12.8$ i 13.9$

Na bitbay uciekłem z altów do Bitcoina kupowałem średnio po kursie 17500USD łącznie posiadam na BB 2.2BTC.


Wynik
54.3$ i 118$


RE: 70tys ---> 1mln oraz stabliny % dzienny Zax93 - kniew - 18-12-2017 19:13

Nie bardzo rozumiem sens wrzucania pieniędzy w hyipy, biorąc pod uwagę % zwrotu jaki można osiągnąć na kryptowalutach - przy nieporównywalnie mniejszym ryzyku.

No chyba, że temat służy tylko do zbierania jeleni...


RE: 70tys ---> 1mln oraz stabliny % dzienny Zax93 - mahuzz - 18-12-2017 20:20

Cytat:Nie bardzo rozumiem sens wrzucania pieniędzy w hyipy, biorąc pod uwagę % zwrotu jaki można osiągnąć na kryptowalutach - przy nieporównywalnie mniejszym ryzyku


To samo pytanie ode mnie.


RE: 70tys ---> 1mln oraz stabliny % dzienny Zax93 - Zax93 - 18-12-2017 20:48

pisałem już wcześniej, zarabiam na wielu rzeczach min na HYIPach i krypto Wink teraz fajnie pięknie bo wszystkie krypto rosną, przyjdzie większa korekta, pojawią się spadki a mój dochód dzienny pozostanie bez zmian Wink Dziennik służy do śledzenie postępów finansowych, przestałem dodać refy do dziennika bo raz, że i tak mało jest osób zainteresowanych dwa można zarabiać na hyipach bez tego Wink

Jaki jest sens zarabiania na ankietach ? Jaki jest sens zarabiania na programach płacących za wejścia ? Praca na etacie? Zostawmy wszystko, inwestujmy w kryptowaluty Wink


RE: 70tys ---> 1mln oraz stabliny % dzienny Zax93 - PremAccHack - 18-12-2017 21:10

Ja się pytam jaki jest sens pisania dziennika i nie pokazywania żadnych dowodów na swoje inwestycje. Też mogę założyć dziennik i powiedzieć wpłaciłem 500tys w krypto i podawać liczby nie udowodnione bez żadnego pokrycia. Dla mnie się to mija z celem.


RE: 70tys ---> 1mln oraz stabliny % dzienny Zax93 - mahuzz - 18-12-2017 21:47

(18-12-2017 21:10)PremAccHack napisał(a):  Ja się pytam jaki jest sens pisania dziennika i nie pokazywania żadnych dowodów na swoje inwestycje. Też mogę założyć dziennik i powiedzieć wpłaciłem 500tys w krypto i podawać liczby nie udowodnione bez żadnego pokrycia. Dla mnie się to mija z celem.

Niby tak. Z drugiej strony - po co? Tongue
Jeszcze z innej strony - jak 'inwestuje'(celowo w cudzysłowiu) i wychodzi zysk, to byłby głupi, gdyby faktycznie nie inwestował Tongue


RE: 70tys ---> 1mln oraz stabliny % dzienny Zax93 - kniew - 18-12-2017 21:52

(18-12-2017 20:48)Zax93 napisał(a):  Jaki jest sens zarabiania na ankietach ? Jaki jest sens zarabiania na programach płacących za wejścia ? Praca na etacie? Zostawmy wszystko, inwestujmy w kryptowaluty Wink
kiepskie porównanie, praca na etacie to nie to samo co inwestowanie. a w przypadku piramid ryzyko jest niewspółmierne do zysków. oczywiście dotyczy to zwykłych dawców kapitału, nie mówię tu o naganiaczach bo to inna bajka.. ale ciebie to, jak twierdzisz, nie dotyczy Smile


RE: 70tys ---> 1mln oraz stabliny % dzienny Zax93 - PremAccHack - 19-12-2017 09:13

(18-12-2017 21:47)mahuzz napisał(a):  
(18-12-2017 21:10)PremAccHack napisał(a):  Ja się pytam jaki jest sens pisania dziennika i nie pokazywania żadnych dowodów na swoje inwestycje. Też mogę założyć dziennik i powiedzieć wpłaciłem 500tys w krypto i podawać liczby nie udowodnione bez żadnego pokrycia. Dla mnie się to mija z celem.

Niby tak. Z drugiej strony - po co? Tongue
Jeszcze z innej strony - jak 'inwestuje'(celowo w cudzysłowiu) i wychodzi zysk, to byłby głupi, gdyby faktycznie nie inwestował Tongue

Dla wiarygodności tematu powinien wrzucić tutaj parę screenów, tymbardziej się gość się dzieli swoimi zarobkami nie ukrywa ich czyli płaci podatki.
Jak dla mnie jeśli nie ma żadnych screenów z serwisow to temat powinien iść do kosza. Bo takie pisac każdy może. Jeszcze jakby jakiś sygnał podał żeby każdy mógł sobie sprawdzić czy tak faktycznie jest.

Za jakiś czas wyskoczy z jakimś mentroingiem z dupy i jeleni znajdzie napalonych czytających cyferki z fusów.


RE: 70tys ---> 1mln oraz stabliny % dzienny Zax93 - Zax93 - 19-12-2017 13:22

(18-12-2017 21:10)PremAccHack napisał(a):  Ja się pytam jaki jest sens pisania dziennika i nie pokazywania żadnych dowodów na swoje inwestycje. Też mogę założyć dziennik i powiedzieć wpłaciłem 500tys w krypto i podawać liczby nie udowodnione bez żadnego pokrycia. Dla mnie się to mija z celem.

Popieram w 100% kliknij na poprzednią stronkę i zobacz screeny Wink

(18-12-2017 21:52)kniew napisał(a):  
(18-12-2017 20:48)Zax93 napisał(a):  Jaki jest sens zarabiania na ankietach ? Jaki jest sens zarabiania na programach płacących za wejścia ? Praca na etacie? Zostawmy wszystko, inwestujmy w kryptowaluty Wink
kiepskie porównanie, praca na etacie to nie to samo co inwestowanie. a w przypadku piramid ryzyko jest niewspółmierne do zysków. oczywiście dotyczy to zwykłych dawców kapitału, nie mówię tu o naganiaczach bo to inna bajka.. ale ciebie to, jak twierdzisz, nie dotyczy Smile


Ja uważam, że można na HYIP'ach zarobić bez refów wystarczy starannie dobierać hyipy i wchodzić dość wcześnie Wink



(19-12-2017 09:13)PremAccHack napisał(a):  
(18-12-2017 21:47)mahuzz napisał(a):  
(18-12-2017 21:10)PremAccHack napisał(a):  Ja się pytam jaki jest sens pisania dziennika i nie pokazywania żadnych dowodów na swoje inwestycje. Też mogę założyć dziennik i powiedzieć wpłaciłem 500tys w krypto i podawać liczby nie udowodnione bez żadnego pokrycia. Dla mnie się to mija z celem.

Niby tak. Z drugiej strony - po co? Tongue
Jeszcze z innej strony - jak 'inwestuje'(celowo w cudzysłowiu) i wychodzi zysk, to byłby głupi, gdyby faktycznie nie inwestował Tongue

Dla wiarygodności tematu powinien wrzucić tutaj parę screenów, tymbardziej się gość się dzieli swoimi zarobkami nie ukrywa ich czyli płaci podatki.
Jak dla mnie jeśli nie ma żadnych screenów z serwisow to temat powinien iść do kosza. Bo takie pisac każdy może. Jeszcze jakby jakiś sygnał podał żeby każdy mógł sobie sprawdzić czy tak faktycznie jest.

Za jakiś czas wyskoczy z jakimś mentroingiem z dupy i jeleni znajdzie napalonych czytających cyferki z fusów.

Poważnie nie ma w dzienniku screenów czy sobie jaja robicie ? Tylko ja widzę screeny na poprzedniej stronie ?


RE: 70tys ---> 1mln oraz stabliny % dzienny Zax93 - Styler - 19-12-2017 14:09

(19-12-2017 13:22)Zax93 napisał(a):  
(18-12-2017 21:10)PremAccHack napisał(a):  Ja się pytam jaki jest sens pisania dziennika i nie pokazywania żadnych dowodów na swoje inwestycje. Też mogę założyć dziennik i powiedzieć wpłaciłem 500tys w krypto i podawać liczby nie udowodnione bez żadnego pokrycia. Dla mnie się to mija z celem.

Popieram w 100% kliknij na poprzednią stronkę i zobacz screeny Wink

(18-12-2017 21:52)kniew napisał(a):  
(18-12-2017 20:48)Zax93 napisał(a):  Jaki jest sens zarabiania na ankietach ? Jaki jest sens zarabiania na programach płacących za wejścia ? Praca na etacie? Zostawmy wszystko, inwestujmy w kryptowaluty Wink
kiepskie porównanie, praca na etacie to nie to samo co inwestowanie. a w przypadku piramid ryzyko jest niewspółmierne do zysków. oczywiście dotyczy to zwykłych dawców kapitału, nie mówię tu o naganiaczach bo to inna bajka.. ale ciebie to, jak twierdzisz, nie dotyczy Smile


Ja uważam, że można na HYIP'ach zarobić bez refów wystarczy starannie dobierać hyipy i wchodzić dość wcześnie Wink



(19-12-2017 09:13)PremAccHack napisał(a):  
(18-12-2017 21:47)mahuzz napisał(a):  
(18-12-2017 21:10)PremAccHack napisał(a):  Ja się pytam jaki jest sens pisania dziennika i nie pokazywania żadnych dowodów na swoje inwestycje. Też mogę założyć dziennik i powiedzieć wpłaciłem 500tys w krypto i podawać liczby nie udowodnione bez żadnego pokrycia. Dla mnie się to mija z celem.

Niby tak. Z drugiej strony - po co? Tongue
Jeszcze z innej strony - jak 'inwestuje'(celowo w cudzysłowiu) i wychodzi zysk, to byłby głupi, gdyby faktycznie nie inwestował Tongue

Dla wiarygodności tematu powinien wrzucić tutaj parę screenów, tymbardziej się gość się dzieli swoimi zarobkami nie ukrywa ich czyli płaci podatki.
Jak dla mnie jeśli nie ma żadnych screenów z serwisow to temat powinien iść do kosza. Bo takie pisac każdy może. Jeszcze jakby jakiś sygnał podał żeby każdy mógł sobie sprawdzić czy tak faktycznie jest.

Za jakiś czas wyskoczy z jakimś mentroingiem z dupy i jeleni znajdzie napalonych czytających cyferki z fusów.

Poważnie nie ma w dzienniku screenów czy sobie jaja robicie ? Tylko ja widzę screeny na poprzedniej stronie ?


Wydaje mi się, że co niektórzy dostali po prostu bólu dupy o kwoty i zarobki. Ja ze swojej strony życzę Ci powodzenia bo dziennik konkretny i na pewno będę zaglądał.