Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Moja historia z G2A.COM - czyli jak zostałem sprzedawcą - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Moja historia z G2A.COM - czyli jak zostałem sprzedawcą (/Temat-Moja-historia-z-G2A-COM-czyli-jak-zostalem-sprzedawca-151934)

Strony: 1 2 3 4


RE: Moja historia z G2A.COM - czyli jak zostałem sprzedawcą - Mariuszeek - 25-11-2017 23:35

Helix mistrzu, tyle czasu już czytasz to forum i nic nie wykombinowałeś?


RE: Moja historia z G2A.COM - czyli jak zostałem sprzedawcą - Shadecaster2 - 12-12-2017 20:42

mam pytanko zacząłem sprzedawać gierki na g2a mam trochę drobniaków już a pytanie następujące jakie minimum wypłaty oraz jak wypłacic?


RE: Moja historia z G2A.COM - czyli jak zostałem sprzedawcą - Magiczny. - 17-12-2017 12:57

minimum do wypłaty to 50$


RE: Moja historia z G2A.COM - czyli jak zostałem sprzedawcą - helix - 18-12-2017 09:58

A skąd za darmo pobrać gry na steam w necie i potem sprzedać oprócz łowcygier i gdzie codziennie są nowe gry. I jestem zainteresowany takim zarobkiem może ktoś mi pomoże.


RE: Moja historia z G2A.COM - czyli jak zostałem sprzedawcą - precell - 18-12-2017 10:33

(18-12-2017 09:58)helix napisał(a):  A skąd za darmo pobrać gry na steam w necie i potem sprzedać oprócz łowcygier i gdzie codziennie są nowe gry. I jestem zainteresowany takim zarobkiem może ktoś mi pomoże.

Powiedz chłopie co jest z Tobą nie tak? Wszystko chciałbyś za darmo.
Życie to nie jest bajka która kończy się szczęśliwie.
Żeby zarobić trzeba inwestować albo w wiedze albo w narzędzia, a najlepiej w jedno i drugie.

Normalnie jak widzę Twoje posty to mnie krew zalewa. Wiesz w ogóle na jakim świecie żyjesz? Bo mam wrażenie, że masz swój własny wyimaginowany...


RE: Moja historia z G2A.COM - czyli jak zostałem sprzedawcą - helix - 18-12-2017 14:36

I już jakiś znów głupi komentarz od kolegi precell jakbyś chciał wiedzieć to szukam rozwiązań darmowych i mam wykupiony hosting i nordvpn.I nie lubię płacić za wszystko .


RE: Moja historia z G2A.COM - czyli jak zostałem sprzedawcą - twardy - 18-12-2017 14:46

Chcesz ciagnac za darmo gry i sprzedawac je na g2a? Czy Ty jestes powazny?


RE: Moja historia z G2A.COM - czyli jak zostałem sprzedawcą - PremAccHack - 18-12-2017 15:15

(18-12-2017 14:36)helix napisał(a):  I już jakiś znów głupi komentarz od kolegi precell jakbyś chciał wiedzieć to szukam rozwiązań darmowych i mam wykupiony hosting i nordvpn.I nie lubię płacić za wszystko .

Koleś spadł z choinki chyba Big Grin Wiesz w ogóle o czym ty piszesz?


RE: Moja historia z G2A.COM - czyli jak zostałem sprzedawcą - helix - 18-12-2017 15:43

Następny koleś mi dał głupi komentarz. Ludzie trochę kultury ogarnijcie się i wiem że w niektóre rzeczy trzeba zainwestować.


RE: Moja historia z G2A.COM - czyli jak zostałem sprzedawcą - pulos - 23-02-2018 02:18

Czy przy takiej drobnej sprzedaży trzeba odprowadzać podatki? Dodam że sprzedałem kilka gier.