Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
★★★ Nisza pod drop + domena + pomoc + bonus ★★★ - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Forumowe Konkursy (/Forum-Forumowe-Konkursy-12)
+---- Dział: Konkursy użytkowników (/Forum-Konkursy-uzytkownikow-257)
+---- Wątek: ★★★ Nisza pod drop + domena + pomoc + bonus ★★★ (/Temat-%E2%98%85%E2%98%85%E2%98%85-Nisza-pod-drop-domena-pomoc-bonus-%E2%98%85%E2%98%85%E2%98%85-151931)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17


RE: ★★★ Nisza pod drop + domena + pomoc + bonus ★★★ - Assasinoo - 24-01-2018 19:16

(30-10-2017 16:24)Klin napisał(a):  "Osoba zostanie wylosowana po numerku 15 listopada"

To czysta kpina z tych 110 osób, które wzięły udział w tym konkursie. Jeśli nie masz czasu, to nie twórz konkursów.

W przypadku zwykłego użytkownika, dzień po terminie @[Majka] oznaczyłaby gościa, a w przypadku braku rozwiązania konkursu mógłby dostać nawet perma XD Rozwiązanie już niedługo!

(żeby nie było, nie brałem udziału w konkursie)


RE: ★★★ Nisza pod drop + domena + pomoc + bonus ★★★ - Majka - 26-01-2018 08:57

@[Klin] proszę dokończ konkurs!


RE: ★★★ Nisza pod drop + domena + pomoc + bonus ★★★ - DonWestbam - 26-01-2018 09:10

Tak to w Polsce jest Big Grin Nawet na forach, zwykly plajer wylapie perma, zielony robi co chce Big Grin


RE: ★★★ Nisza pod drop + domena + pomoc + bonus ★★★ - pikusix1 - 26-01-2018 10:20

Przecież od dawna wiadomo, że Ci co mają kolorki to mogą więcej w tym nie patrząc na REGULAMIN Wink

Z całym szacunkiem, można nie mieć czasu, głowy na coś... wystarczy napisać w temacie, że rozwiązanie konkursu będzie, ale nie teraz. Jak widać, nawet dla moderatora ciężko taki tekst napisać, minuta roboty.

PS. Prawie minęło 2.5 miesiąca od kiedy miało być rozwiązanie konkursu - zwykły świeżak miałby perma. Albo wszyscy trzymają się regulaminu, albo nikt. W sumie... po kiego tutaj się wysilać - i tak to nic nie zmieni i tak, taka demokracja. Lol


RE: ★★★ Nisza pod drop + domena + pomoc + bonus ★★★ - Pawlak093 - 26-01-2018 10:50

A wszystko wina Tuska Jerk


RE: ★★★ Nisza pod drop + domena + pomoc + bonus ★★★ - Adwez - 26-01-2018 12:31

Pomijając fakt, że zwykły użytkownik (np. ja) już dawno by dostał bana na forum. Ta cała sytuacja pokazuje, jak wielkim szacunkiem darzy nas administracja. Szanuje klina za to co wniósł na forum, ale regulamin jest regulaminem. Wypadałoby go przestrzegać, a skoro nie miałeś czasu na ogłoszenie wyników (a byłeś wielokrotnie online przez ten czas 2,5 miesiąca na forum), to powinieneś się nadzwyczajnie w świecie przyznać, że nagroda jest już nie aktualna, ewentualnie przyznać się na błędu.

Proszę przeprosić użytkowników biorących udział w konkursie (w tym mnie), oraz zamknąć temat.

Nie róbcie jeszcze większej błazenady ... facepalm


RE: ★★★ Nisza pod drop + domena + pomoc + bonus ★★★ - MaLiN - 26-01-2018 13:33

@[Klin] Niestety nie zachował się w porządku do osób, które wzięły udział w konkursie. Czas jego zakończenia dawno już minął... Ekipa forum, również przypominała mu o tym konkursie, lecz jak widać bez efektów. Pomimo tego, że loguje się na forum, nic w tym temacie nie napisał. A wystarczyło tylko napisać, że rozstrzygnięcie konkursu się przedłuży smutny

Tak więc zamykam temat, ale czekamy na dalsze wyjaśnienia całej tej sytuacji, bo każdy kto miał już się wypowiedzieć odnośnie podejścia Klina do konkursu, to już to zrobił, więc dalsza dyskusja tutaj nic nie wniesie. Tym bardziej że Klin był tutaj oznaczany wiele razy.

Ekipie forum również zaistniała sytuacja się nie podoba, dlatego chcemy aby konkurs (jeśli rzeczywiście będzie to możliwe), został przez Klina dokończony, a ewentualne konsekwencje wobec Niego zostały wyciągnięte.


Gdy tylko się pojawi wyjaśnienie, temat zostanie otwarty.

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.


RE: ★★★ Nisza pod drop + domena + pomoc + bonus ★★★ - Klin - 20-05-2018 23:06

Witam wszystkich userow. Tak to prawda, jest to najdłuższy konkurs na zarabiam.com

Nigdy nikogo nie chciałem oszukać. Miałem dłuższą przerwę od forum, sprawy prywatne - logowałem się kilka razy w ostatnim czasie jednakże zawsze było jakieś ale (coś co uniemożliwiało mi powrót w pełnym tego słowa znaczeniu). Na szczęście sprawa która wisiała nade mną tak długo skończyła się z pozytywnym finałem dla mnie. Co oznacza powrót na forum. Zrobienie losowania, ogłoszenia wyników, rozdanie nagród.

Powtórzę po raz kolejny, nigdy nikogo nie chciałem oszukać a tym bardziej zawieść pokładanego zaufania w moją osobę.

Forum zawsze było mi bliskie i nie chciałbym w taki sposób skończyć.

Temat otwieram, jeśli ktoś ma ochotę się wypowiedzieć to śmiało.

Jeszcze raz przepraszam za całe to zamieszanie

Lincz na moją osobę - On

Ps. Wyniki będą ogłoszone dnia dzisiejszego w tym temacie


RE: ★★★ Nisza pod drop + domena + pomoc + bonus ★★★ - Dawid1234 - 21-05-2018 22:50

Nie wiem czy można brać odział pewnie nie,ale napisze Big Grin
113,poradnik dotyczący seo


RE: ★★★ Nisza pod drop + domena + pomoc + bonus ★★★ - Klin - 21-05-2018 23:00

Wyniki konkursu

Wygrały 4 osoby, zakres losowania 1-110

57 - aron-baron
83 - eloeloe
48 - krzysiek349
87 - Squnek

Z racji "opóźnionego" konkursu nagrody się zmieniają. Do zwycięzców trafia

10x kont social media (pva) + poradnik z niszą jak i co promować
1x poradnik na darmowe weryfikacje sms + karty prepaid
1x nisza na najbliższe tygodnie + poradnik co zrobić żeby na niej zarobić, bardzo duży potencjał
1x nisza xxx (+18) wraz z miejscem promowania i opisem krok po kroku

Na życzenie dowody zarobków z w/w nisz.

Konkretne nagrody zostaną wysłane losowo do zwycięzców. Każdy dostanie po jednej. Poradniki w trakcie przygotowania. Najpóźniej zostaną wysłane do końca tygodnia. Odpowiednia informacja pojawi się w tym temacie jak i opinie zwycięzców (jeśli oczywiście wyrażą chęć wypowiedzenia się nt nagród)


Co do poradnika ogólnego na forum (wybranego z propozycji pisanych przez uczestników) zostanie on wylosowany wraz z postem informującym o wysyłce nagród.

Więc "Stay tuned" Cool

#edit

Przepraszam za male opóźnienie z wysyłką nagród ale w weekend wpadła mi impreza a teraz format Big Grin w chwili obecnej kopiuje dane Tongue