Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
W drodze do realnego biznesu - Taki leser jak ja z tym dał radę - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: W drodze do realnego biznesu - Taki leser jak ja z tym dał radę (/Temat-W-drodze-do-realnego-biznesu-Taki-leser-jak-ja-z-tym-dal-rade-151930)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


RE: W drodze do realnego biznesu - Taki leser jak ja z tym dał radę - patttson - 03-01-2018 21:29

W takim razie gitarka, domena się chociaż nie zmarnuje Big Grin


RE: W drodze do realnego biznesu - Taki leser jak ja z tym dał radę - patttson - 16-01-2018 13:54

xxx


RE: W drodze do realnego biznesu - Taki leser jak ja z tym dał radę - pspsga - 16-01-2018 15:38

Działaj na serpyou. Wg mnie najlepsze. Zrób pocztę na o2 i masz 4 maile , czyli 4 konta , czyli około 2 miesiące dostępu Smile

Jeszcze mozesz sprawdzic 2 darmowe:
-serplab (niestety tam czest sa opoznienia 4-5h)
-proranktracer


RE: W drodze do realnego biznesu - Taki leser jak ja z tym dał radę - patttson - 16-01-2018 15:47

Myslalem, ze serpyou dziala inaczej niż nowy email = nowe konto. Bez sensu, ale tak zrobię, dzięki Big Grin


RE: W drodze do realnego biznesu - Taki leser jak ja z tym dał radę - pspsga - 16-01-2018 15:53

Nowy mail , nowe konto Big Grin wg mnie the best obecnie Smile


RE: W drodze do realnego biznesu - Taki leser jak ja z tym dał radę - dom3lek - 16-01-2018 19:07

Serpyou jest wart ceny, nie ma co kombinować. Wink


RE: W drodze do realnego biznesu - Taki leser jak ja z tym dał radę - patttson - 20-01-2018 15:17

xxx


RE: W drodze do realnego biznesu - Taki leser jak ja z tym dał radę - patttson - 22-01-2018 21:57

xxx


RE: W drodze do realnego biznesu - Taki leser jak ja z tym dał radę - Adaalbert - 22-01-2018 23:40

(22-01-2018 21:57)patttson napisał(a):  Suberzy - zastanawialiście się kiedyś jakie będzie zastępstwo dla subów? Wiem, że są globalne strony - ale będzie jakieś zastępstwo pod Polske, pod black i white hat? Narazie wypisałem sobie wszystkie, które weszły mi do głowy zastępstwa, ale nie ma nic konkretnego, co mogłoby EWENTUALNIE zastąpić SUBY (chyba, że SMS+). Zapraszam do wymiany spostrzeżeń tu lub na PW/GG Rolleyes

email submit, revshare, cps.

pozdro Smile


RE: W drodze do realnego biznesu - Taki leser jak ja z tym dał radę - Zasiu - 23-01-2018 13:03

Revshare na pewno nie. Większość ludzi, których znam, którzy inwestowali w revshare przerzucili się na kryptowaluty i myślę, że to pójdzie w tym kierunku. Pewnie też mobilne CPI.