Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
W drodze do realnego biznesu - Taki leser jak ja z tym dał radę - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: W drodze do realnego biznesu - Taki leser jak ja z tym dał radę (/Temat-W-drodze-do-realnego-biznesu-Taki-leser-jak-ja-z-tym-dal-rade-151930)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


RE: W drodze do realnego biznesu - Taki leser jak ja z tym dał radę - painstream - 15-12-2017 12:48

Najlepiej wyznaczyć sobie cel przynajmniej 1, 2 posty dziennie, 10 linków dziennie i jakieś socialki typu facebooki czy twittery, youtube też najważniejszy. Ja tak robię przynajmniej. No ale mi to zjada dużo czasu bo tylko z tego się utrzymuje, więc jakoś 5 godzin dziennie przy tym siedze, samo linkowanie jest strasznie żmudne, szczególnie że mało teraz stron web 2.0 które mają wordpressa Wink Ale dasz radę, jeśli się skupisz to zobaczysz przypływ pieniędzy, i będzie to więcej niż ten tysiaczek miesięcznie, to Ci mogę zagwarantować, będę śledził Wink


RE: W drodze do realnego biznesu - Taki leser jak ja z tym dał radę - patttson - 15-12-2017 12:59

Dopiero zaczynam i już wiem, ze to strasznie żmudna praca, idzie średnio, ale jest pocieszenie - jak zaczynałem z HTML i stronami to tez było męczące i ciężkie, a teraz w sumie lubie grzebać w kodzie, mam ogromnaaaa nadzieje ze tak samo bedzie z SEO Wink

A co do kolegi/ów pytających o to jak zacząć pytajcie raczej na PW Wink


RE: W drodze do realnego biznesu - Taki leser jak ja z tym dał radę - patttson - 15-12-2017 22:51

xxx


RE: W drodze do realnego biznesu - Taki leser jak ja z tym dał radę - patttson - 17-12-2017 22:25

xxx


RE: W drodze do realnego biznesu - Taki leser jak ja z tym dał radę - JustLikeThat - 17-12-2017 22:46

Fajne cele, powodzenia, będę śledzić Smile


RE: W drodze do realnego biznesu - Taki leser jak ja z tym dał radę - patttson - 17-12-2017 22:59

Dzięki Wink Piszecie - motywujecie Big Grin


RE: W drodze do realnego biznesu - Taki leser jak ja z tym dał radę - patttson - 23-12-2017 10:53

xxx


RE: W drodze do realnego biznesu - Taki leser jak ja z tym dał radę - patttson - 27-12-2017 12:19

xxx


W drodze do realnego biznesu - Taki leser jak ja z tym dał radę - mahuzz - 27-12-2017 12:40

Patryk, na BitBayu, żeby się zweryfikować, musisz być pełnoletni.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


RE: W drodze do realnego biznesu - Taki leser jak ja z tym dał radę - patttson - 27-12-2017 12:47

Dobrze o tym wiem, może inaczej - ktoś pełnoletni czeka na weryfikacje i zebym mu doradził w typach Big Grin