Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
W drodze do realnego biznesu - Taki leser jak ja z tym dał radę - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: W drodze do realnego biznesu - Taki leser jak ja z tym dał radę (/Temat-W-drodze-do-realnego-biznesu-Taki-leser-jak-ja-z-tym-dal-rade-151930)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


RE: W drodze do realnego biznesu - Taki leser jak ja z tym dał radę - zakazanyowoc - 27-01-2018 08:28

I jak tam idzie? Huh


RE: W drodze do realnego biznesu - Taki leser jak ja z tym dał radę - patttson - 27-01-2018 10:35

Dzięki, aktualnie do poniedziałku urlop za granica Big Grin


RE: W drodze do realnego biznesu - Taki leser jak ja z tym dał radę - patttson - 29-01-2018 20:00

xxx


RE: W drodze do realnego biznesu - Taki leser jak ja z tym dał radę - patttson - 02-02-2018 17:29

xxx


RE: W drodze do realnego biznesu - Taki leser jak ja z tym dał radę - pspsga - 02-02-2018 17:49

Z tego co słyszałem to warto zająć się dokładniejszą optymalizacją , ponieważ pomaga to w pozycjonowaniu , a jak wiemy Ja ani Ty nie jesteśmy jeszcze jakimiś PRO SEŁOWCAMI abyśmy mogli olać temat optymalizacji Big Grin

Natomiast osobiście mogę Ci polecić hosting , który dzisiaj jest -80% do północy. Sam z niego korzystam i serdecznie polecam! HEKKO (czysty link , bez refa) Smile


RE: W drodze do realnego biznesu - Taki leser jak ja z tym dał radę - patttson - 02-02-2018 17:54

Sprawdzę HEKKO i dzięki za tą radę z optymalizacją. Jest może jakiś hosting, w którym dostaję domenę, tak abym nie musiał kupować osobno? Big Grin


RE: W drodze do realnego biznesu - Taki leser jak ja z tym dał radę - pspsga - 02-02-2018 17:56

(02-02-2018 17:54)patttson napisał(a):  Sprawdzę HEKKO i dzięki za tą radę z optymalizacją. Jest może jakiś hosting, w którym dostaję domenę, tak abym nie musiał kupować osobno? Big Grin

Nie wiem czy dokładnie obejrzałeś tą ofertę , ale w każdym pakiecie masz takie coś "rejestracja domeny gratis" (chodzi o domenę .pl) Smile


RE: W drodze do realnego biznesu - Taki leser jak ja z tym dał radę - patttson - 02-02-2018 17:59

Przejrzałem na szybko, bo zająłem się dyskusją na SB impreza W takim razie skorzystam, jak masz to podrzuć na GG ref Wink


RE: W drodze do realnego biznesu - Taki leser jak ja z tym dał radę - Itachi198 - 02-02-2018 18:18

Powodzenia, będę obserwował! Smile


RE: W drodze do realnego biznesu - Taki leser jak ja z tym dał radę - patttson - 02-02-2018 18:21

Dzięki Wink