Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Tworzenie stron i sklepów - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Tworzenie stron i sklepów (/Temat-Tworzenie-stron-i-sklepow-151923)



Tworzenie stron i sklepów - fruzz - 29-10-2017 23:17

Cześć, zajmuję się tworzeniem stron opartych o wordpress i sklepów prestashop. Wszystko robię od podstaw, tj. projekt graficzny i potem według tego koduję stronę.
Problemem jest jak wiadomo zdobycie klienta...
Nie nastawiam się na klientów, którzy zapłacą 500 zł za stronę bo nie warto tracić na nich czas, strony wykonuję profesjonalnie, mam ukończonych ponad 50 stron/sklepów i ponad 200 szablonów ebay/allegro.

Macie jakieś pomysły na zdobycie klienta? Adwords działa słabo...
Konkurencja jest niestety spora.

Czy program partnerski % od sprzedaży ma jakąś szansę?


RE: Tworzenie stron i sklepów - Mksiak - 30-10-2017 08:48

Spróbuj na portalach typu fiverr się zareklamować, grupach na FB itd.

PS: Mógłbyś podesłać jakieś portfolio na priv


RE: Tworzenie stron i sklepów - sebau - 02-11-2017 10:53

na olx tez sie ogłaszaj
ale musisz miec portfolio - to pozwala szybciej podjac decyzje. Nie wszyscy szukaja czegoś najtańszego - jesli jestes dobry to toś to zauważy jesli to portfolio oczywiście wypromujesz


RE: Tworzenie stron i sklepów - fruzz - 04-11-2017 00:28

Olx jest strasznie zasypany ogłoszeniami, fiverr sprawdze - dzięki.
Na grupach na fb odpisuje na zlecenia, ale rynek jest zepsuty ofertami za grosze :/


RE: Tworzenie stron i sklepów - Hoolig4n - 04-11-2017 01:07

kolego widzę, że "działamy" w tym samym... Wiem co czujesz pokerface Ładna aukcja allegro załatwi sprawę Smile


RE: Tworzenie stron i sklepów - imadlo - 06-11-2017 18:42

Z własnego doświadczenia wiem, że można zdobyć sporo klientów z polecenia, więc jeżeli dobrze wykonujesz swoją pracę i klienci są zadowoleni zachęć ich jakoś żeby sami polecali twoje usługi a w zamian za to możesz im dać jakiś rabat na następną usługę.


RE: Tworzenie stron i sklepów - Niewiarygodny - 07-11-2017 04:56

Nie oczekuj z góry 2000 za projekt, skoro nie masz wyrobionej marki/reformy.


RE: Tworzenie stron i sklepów - sheko12 - 26-11-2017 09:33

Z klientami problemy? nie wiem gdzie szukasz i w jaki sposób to robisz.
Jeżeli jesteś drogi, to nikt nie da się zrobić w rolo, a pamietaj, że klient nie przyjdzie sam.

Konkurencja duża, niekoniecznie, sporo film/usługodawców bierze duże pieniądze za projekty, i to nawet bardzo duże pieniądze.
Przemyśl, czy sam nie jesteś drogi w cholere Wink