Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[ZAKOŃCZONY] Jesienny konkurs - wygraj PS3, TV bądź kamerę! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [ZAKOŃCZONY] Jesienny konkurs - wygraj PS3, TV bądź kamerę! (/Temat-ZAKONCZONY-Jesienny-konkurs-wygraj-PS3-TV-badz-kamere-15192)



[ZAKOŃCZONY] Jesienny konkurs - wygraj PS3, TV bądź kamerę! - Razer - 17-10-2010 15:57

JESIENNY KONKURS

[Obrazek: main_bg.jpg]

Do wygrania:Zestaw Sony PlayStation 3 Slim 250GB + Uncharted + Uncharted 2 + kabel HDMI", Telewizor wykonany w technologii LED "LG 32LE5300" lub kamerę HD " Sony HDR-XR155".

Wchodzimy na: http://takeprizes.pl/jesiennykonkurs.html , wybieramy nagrodę, uzupełniamy ankietę. Musimy dopowiedzieć twierdząco na pytanie: "Czy aktualnie jest Pan (i) zainteresowany nauką języka angielskiego?", abyśmy mogli wziąć udział w losowaniu nagród Wink

Pozdro

PS. Każdy post nie na temat konkursy nagrodzę odpowiednim warnem.


RE: [KONKURS] Jesienny konkurs - wygraj PS3, TV bądź kamerę! - BartuS - 17-10-2010 16:01

Nic nie ma na stronie... Sam nagłówek i stopka


RE: [KONKURS] Jesienny konkurs - wygraj PS3, TV bądź kamerę! - ~fataL - 17-10-2010 16:03

Zarejestrowałem się.
Ale I Tak Nie wygram ;[.


RE: [KONKURS] Jesienny konkurs - wygraj PS3, TV bądź kamerę! - Razer - 17-10-2010 16:04

Bartuś coś nie ten teges w takim razie...

Pamiętajcie... 'Musimy dopowiedzieć twierdząco na pytanie: "Czy aktualnie jest Pan (i) zainteresowany nauką języka angielskiego?", abyśmy mogli wziąć udział w losowaniu nagród'


RE: [KONKURS] Jesienny konkurs - wygraj PS3, TV bądź kamerę! - Gizior89 - 17-10-2010 16:11

oni będą dzwonic potem i hama proponowac naukę, jak sie nie zgodzisz to możesz zapomnieć o wygraniu nagrody Tongue


RE: [KONKURS] Jesienny konkurs - wygraj PS3, TV bądź kamerę! - BartuS - 17-10-2010 16:14

Ja kliknąłem NIE Jerk2


RE: [KONKURS] Jesienny konkurs - wygraj PS3, TV bądź kamerę! - ~fataL - 17-10-2010 16:16

Jak Tak Samo Nie. ;]


RE: [KONKURS] Jesienny konkurs - wygraj PS3, TV bądź kamerę! - Killer - 17-10-2010 16:27

razer cfaniak zarabia ze 2 zl na kazdym zarejestrowanym Tongue tez zroblem konto, jednak nie wiem czy wiesz ale to wbrew regulaminowi netsalesTongue


RE: [KONKURS] Jesienny konkurs - wygraj PS3, TV bądź kamerę! - Razer - 17-10-2010 16:29

Hmm nie, TakePrizes.pl jest zgłoszone jako strona reklamowa, w dodatku niczym Was nie nakłaniam - daje Wam tylko link do reklamy i wsio Big Grin


RE: [KONKURS] Jesienny konkurs - wygraj PS3, TV bądź kamerę! - vingar - 15-11-2010 19:43

A do mnie dzisiaj zadzwonili i chcieli się umówić na jakąś rozmowę w siedzibie szkoły językowej. Czy to znaczy, że nagrodę mam w kieszeniJerk2?