Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Najnowsze Filmy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie na blogach oraz własnych stronach internetowych (/Forum-Zarabianie-na-blogach-oraz-wlasnych-stronach-internetowych-281)
+--- Dział: Zarabianie na WWW - dyskusje, pytania i odpowiedzi (/Forum-Zarabianie-na-WWW-dyskusje-pytania-i-odpowiedzi-202)
+--- Wątek: Najnowsze Filmy (/Temat-Najnowsze-Filmy-151918)



Najnowsze Filmy - silent001 - 29-10-2017 18:30

Hej, na jakich stronach znajdę najnowsze filmy online?
Gdzie szukać nowości? Gdzie oglądacie?

Jakich funkcji najbardziej brakuje wam na takich stronach jak zalukaj, ekino itp?


RE: Najnowsze Filmy - Xanter98 - 29-10-2017 21:09

Ja oglądam na zalukaj/ekino/cda, a seriale na serialnet.pl. Najwcześniej są chyba zawsze na zalukaj, ale też najczęściej mają przeciążone serwery. Brakuje mi filmów z dobrymi napisami, albo są zrobione na odwal się albo tylko lektor dostępny ;/


RE: Najnowsze Filmy - sylwestrowanoc24 - 29-10-2017 21:22

zalukaj.com , 1 dzień straty do pierwszych wstawek ale nigdy mnie nie zawiodło nie naciągneło na nic także +++++++++


RE: Najnowsze Filmy - musicfan - 03-11-2017 14:10

ja na zalukaj mało co oglądam bo zawsze serwery przeciążone zwłaszcza w weekendy lub przy filmie za dużo połączeń i się nie włączy

często oglądam na cda lub efilmy.tv


RE: Najnowsze Filmy - Reeves00 - 06-11-2017 18:51

Ja ze swojej strony polecę stronę - episode24.pl. Znajdziesz tam i filmy i seriale. Administracja jest otwarta na opinie użytkowników, a także sugestie tego co chciałbyś obejrzeć. Nie będę ukrywał, że sam jestem jednym z administratorów. Zawsze staramy się wrzucać nowości na czas, możliwie jak najszybciej. Sprawdź, może zostaniesz na dłużej Smile


RE: Najnowsze Filmy - Niewiarygodny - 07-11-2017 05:12

zalukaj/cda