Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Strony oferujące sygnały za $ - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Opcje Binarne (/Forum-Opcje-Binarne-339)
+--- Wątek: Strony oferujące sygnały za $ (/Temat-Strony-oferujace-sygnaly-za-151895)



Strony oferujące sygnały za $ - brozio991 - 28-10-2017 23:13

Witam, kiedy interesowałem się opcjami binarnymi spotkałem się z kilkoma serwisami, które oferowały sygnały za pieniądze. Polegało to na (bodajże) miesięcznej subskrypcji w postaci 80-150$. Czy ktoś z was korzystał z takich właśnie programów? Jak wygląda ich skuteczność? Z góry dzięki za odpowiedź Wink


RE: Strony oferujące sygnały za $ - petroskis89 - 28-10-2017 23:52

tak samo się przyłącze np. to http://www.imarketslive.com


RE: Strony oferujące sygnały za $ - brozio991 - 02-11-2017 14:50

up!


RE: Strony oferujące sygnały za $ - Scoobyx - 03-11-2017 11:09

Możesz tak samo stracić kapitał jak grając samemu z przetestowaną i skuteczną strategią. Nikt nie daje ci pewności i na pewno to nie jest graal. Osobiście nie ufam sygnałom, ponieważ na swojej ścieżce spotkałem kilka osób które straciły duży kapitał opierając się na sygnałach/automatach.


RE: Strony oferujące sygnały za $ - Comparic - 03-11-2017 12:04

Polecam sprawdzić wątek "Opcja na dziś" na tym forum. Co prawda nie są to stricte sygnały ale każdego dnia przedstawiam najlepszą opcje PUT bądź CALL dla wybranego instrumentu finansowego wraz z jego aktualną analizą techniczną.

Całość jest całkowicie bezpłatna a osoby, które handlowały na podstawie tych analiz, w ciągu trzech ostatnich miesięcy mogły zarobić 12,09:1.


RE: Strony oferujące sygnały za $ - brozio991 - 03-11-2017 20:56

(03-11-2017 11:09)Scoobyx napisał(a):  Możesz tak samo stracić kapitał jak grając samemu z przetestowaną i skuteczną strategią. Nikt nie daje ci pewności i na pewno to nie jest graal. Osobiście nie ufam sygnałom, ponieważ na swojej ścieżce spotkałem kilka osób które straciły duży kapitał opierając się na sygnałach/automatach.

z tym, że napisany przez kogoś automat jest w stanie sprawdzić w ciągu sekundy niewyobrażalnie (dla człowieka) wiele zmiennych, wartości i czynników. Do tego może dojść wspomaganie jakiegoś brokera z krwi i kości i w teorii powinno być ok. Pytanie tylko czy w rzeczywistości również? Nadal licze, ze znajdzie się osoba, która brała w czym takim udział i opisze jak to wyglądało.


RE: Strony oferujące sygnały za $ - malpa2 - 05-11-2017 18:32

Sygnał? Serio? Gdzie sekundy decydują o wejściu w opcje? Chyba że opcje całodniowe masz na myśli i nie ważne czy o 8 czy 9 czy 10 rano zagrasz. Ale jeśli chodzi o opcje 5, 10 czy 15 minutowe to dla mnie śmieszne i niewykonalne, nawet na skype kiedyś ludzie dzielili sie sygnałami ale nie wyszło to, po tak jak napisałem tu liczą sie sekundy Wink

@Comparic jak 12,09:1? Mógłbyś konkretnie napisać ile opcji zagrałeś i jaki bilans WYGRANE-PRZEGRANE Ci wyszedł?Smile