Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Kanał YouTube - jak zmonetyzować? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Kanał YouTube - jak zmonetyzować? (/Temat-Kanal-YouTube-jak-zmonetyzowac-151889)



Kanał YouTube - jak zmonetyzować? - Aali - 28-10-2017 19:31

Cześć, mam taki kanał na YouTube:
Kategoria: muzyka
Widownia: tylko z polski, 25-45 lat
Wyświetlenia miesięczne: 200.000+

Kilka tysięcy filmów, działa ponad rok i statystyki rosną. 100% real content.
Ma ktoś jakiś pomysł, jak móglbym go zmonetyzować? Tak by kanał wciąż był real contentem i nie było ryzyka bana na youtube lub adsense (aktualnie zarabiam tylko na reklamach adsense).
Dzięki.


RE: Kanał YouTube - jak zmonetyzować? - moskou - 28-10-2017 19:38

Sub sms pod muzyke podczas oczekiwania na polaczenie, jesli w ogole taki jest. Jesli pojedyncze filmy robia wyswietlenie to mozesz odplatnie promowac mniejszych artystow.

Wysłane z mojego HTC Desire 620 przy użyciu Tapatalka


RE: Kanał YouTube - jak zmonetyzować? - Nikola Tesla - 30-10-2017 11:37

Polecam zainteresować się naszymi programami i dobrać coś pod siebie w zależności od tematyki. W razie czego zapraszam do kontaktu, pomożemy dobrać Ci coś odpowiedniego. Smile


RE: Kanał YouTube - jak zmonetyzować? - Aali - 06-11-2017 10:38

(28-10-2017 19:38)moskou napisał(a):  Sub sms pod muzyke podczas oczekiwania na polaczenie, jesli w ogole taki jest. Jesli pojedyncze filmy robia wyswietlenie to mozesz odplatnie promowac mniejszych artystow.

Mogę tworzyć własne "granie na czekanie" z utworów? Tak jak pisałem, jest ich kilka tysięcy, więc od razu przydałoby się API bym mógł napisać pod to program.


(30-10-2017 11:37)Nikola Tesla napisał(a):  Polecam zainteresować się naszymi programami i dobrać coś pod siebie w zależności od tematyki. W razie czego zapraszam do kontaktu, pomożemy dobrać Ci coś odpowiedniego. Smile

Dzięki, chętnie zobaczę, ale szukam czegoś pod muzykę, tak, jak napisałem w treści tematu. Macie coś takiego?


RE: Kanał YouTube - jak zmonetyzować? - Niewiarygodny - 07-11-2017 05:00

Możesz napisać do jakiejś firmy szukającej promocji, że posiadasz taki i taki kanał i, że za małą kwotę możesz ich zareklamować. Masz kontent pod który można podpiąć reklamę każdego typu.


RE: Kanał YouTube - jak zmonetyzować? - Mariuszeek - 25-11-2017 21:51

A interesujesz się trochę tworzeniem muzyki? Bo jeśli tak to sam możesz wrzucać tam swoje bity itp. i sprzedawać do nich prawa potem.


Kanał YouTube - jak zmonetyzować? - mahuzz - 26-11-2017 01:24

Obojętnie jaka strona, może być nawet jakaś typu viral content i na przykład nowości ze świata muzyki(mogą być nawet plotki, lepiej się sprzedają Big Grin) i do tego masa sieci reklamowych, pop ads i inne takie - byle jak najwiecej wycisnąć Smile


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk