Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
FinMax (SCAM) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Opcje Binarne (/Forum-Opcje-Binarne-339)
+--- Wątek: FinMax (SCAM) (/Temat-FinMax-SCAM-151888)



FinMax (SCAM) - szxy - 28-10-2017 19:05

SCAM !!!
Witam chciałem was ostrzec przed brokerem FINMAX,
Wpłaciłem 250 dolarów. W kilka dni zrobiłem 450, zleciłem wypłatę, po kilku dniach chciałem zalogować się na konto aby sprawdzić status wypłaty a tu niespodzianka, historia transakcji znikneła, kasa z konta znikneła, zobaczyłem jedynie wielki napis "Otwóz konto". Tak, moje konto zostało usunięte. Po skontaktowaniu się z supportem otrzymałem taki mail:

Hello!

Finmax company notifies you that the cooperation with you suspended and your trading account is blocked.
The reasons could be:
∙ Violation of the user agreement
∙ Management of funds on the account of a third party who does not belong to the trading account
∙ Trading on several accounts, hedging transactions on different accounts, arbitration
∙ Provided false documents that do not belong to the present owner of the account
∙ Trade with the help of third-party robot
Your initial deposit was withdrawn from the trading account (250$)




Żaden zarzucany powód oczywiście nie miał miejsca...
Przy próbie odzyskania wszystkich zarobionych pieniędzy, wszelkie możliwe opcje kontaktu (fb, mail, telefon) nie odpowiadają. ( gdy napisałem z innego maila była odpowiedź, jednak gdy poruszałem ten wątek znowu zero odpowiedzi).

U tego brokera zarabianie nie jest możliwe. Z resztą na anglojęzycznych forach widziałem kilka podobnych opinii.
Podsumowując SCAM.