Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Brak zawartości w grupie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: Brak zawartości w grupie (/Temat-Brak-zawartosci-w-grupie-151860)



Brak zawartości w grupie - TelegramGrzegorz - 27-10-2017 12:45

Dosyć dziwna sytuacja, wczoraj zacząłem czyścić grupę ze spamu, skasowałem około 50 postów i teraz na grupie nie ma żadnej zawartości, pustka...a wiem, ze nie skasowałem całej grupy bo posty były od 2016 roku..Co się staneło się? Idea

Dodam jeszcze tyle, że jako admin widzę tylko 3 moje ostatnie posty, gdy dołącze do grupy jako fejk konto grupa jest totalnie pusta, nie widzi nic :/


RE: Brak zawartości w grupie - mysc - 27-10-2017 14:38

Na "m.facebook.com" jest tak samo?


RE: Brak zawartości w grupie - TelegramGrzegorz - 27-10-2017 15:13

(27-10-2017 14:38)mysc napisał(a):  Na "m.facebook.com" jest tak samo?

Niestety tak
edit. teraz np nie mogę wejśc na swoje grupy, cały fejs śmiga, grupy nie.Czyściłem ciastka ale to nic nie dało...


RE: Brak zawartości w grupie - mysc - 28-10-2017 02:34

Co to znaczy, że nie możesz wejść na swoje grupy? Wszystkie przestały działać? Nic się nie pokazuje, czy wyskakuje okienko "zawartość niedostępna"?

Możesz mi podać adres do tej grupy w PW?Smile

.


RE: Brak zawartości w grupie - TelegramGrzegorz - 28-10-2017 13:08

(28-10-2017 02:34)mysc napisał(a):  Co to znaczy, że nie możesz wejść na swoje grupy? Wszystkie przestały działać? Nic się nie pokazuje, czy wyskakuje okienko "zawartość niedostępna"?

Możesz mi podać adres do tej grupy w PW?Smile

.

Po prostu fejs pokazywał błąd, teraz już działa chociaż ta grupa jest "spalona" inne moje grupy działają poprawnie.Całkiem możliwe, że to przez zmianę nazwy grupy i skasowanie kilkudziesięciu postów takie cudo się stało.


RE: Brak zawartości w grupie - mysc - 28-10-2017 21:05

Takie błędy, że czasem czegoś nie widać (postów, komentarzy) są generalnie dość powszechne... tutaj ciężko powiedzieć co jest przyczyną. Osobiście obstawiam różnice czasowe w aktualizacjach - tj. wszelkie funkcjonalności na FB są dodawane stopniowo, np. część Twoich FP może już działac w nowym widoku, a część jeszcze w starym. Może też dojść do sytuacji w której jakiś FP przeszedł już dwie aktualizacje w stosunku do innego. Teoretycznie można więc założyć, że sytuacja w której dana grupa przeszła jakąś zmianę, a niektóre konta na FB jeszcze nie są do tej zmiany przygotowane bo dalej działają w dostosowaniu do starszej wersji grup, może się wydarzyć i powodowac właśnie takie objawy jak opisaleś. W takim wypadku nie ma na to skutecznych rad.. trzeba po prostu czekać. To jednak tylko taka moja obserwacja.. nic pewnego Smile


EDIT: z tego co widzę w komentarzach w pomocy FB, takie problemy były juz kilka lat temu - "zniknęły wszystkie posty z grupy". Niestety nie ma tam żadnego sensownego wyjaśnienia.