Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Komputer nie czyta pendrive - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Dział Tematyczny (/Forum-Dzial-Tematyczny-116)
+---- Dział: Informatyka (/Forum-Informatyka-121)
+---- Wątek: Komputer nie czyta pendrive (/Temat-Komputer-nie-czyta-pendrive-151823)



Komputer nie czyta pendrive - RSX - 25-10-2017 17:21

Witam. W tamtym tygodniu zakupiłem pendrive 64GB firmy Platinet. Wszystko śmigało bez problemu. Chciałem podłączyć go do TV aby nagrać film, okazało się, że TV potrzebuje aby pendrive był sformatowany w FAT32. Na PC nie miałem do wyboru tego systemu plików, więc sformatowałem do exFAT a potem w TV na FAT32. Wszystko śmigało. Później chciałem skopiować nagranie na PC i sformatować ponownie do exFAT. Wszytko ładnie się zrobiło, wpiąłem pendive do TV i chciałem rozpocząć formatowanie. Przy rozpoczynaniu formatowania Tv tak jakby się zawiesiło i nie puściło formatowania. Czekałem ok. 30 min i nic nie ruszyło. Wypiąłem pendrive, wpiąłem do PC i od tamtego momentu go nie czyta. Sprawdzałem w diskmgmt.msc - tam również go nie widzi, w cmd -> diskpart również go nie ma. Idzie jakoś to naprawić? Sklep przyjmie ewentualny zwrot towaru?


RE: Komputer nie czyta pendrive - star4x5 - 25-10-2017 17:45

Jak jest na gwarancji to zwróć. Ja miałem z ADATA 64 GB, że robiłem z niego bootowalnego pendrivea z obrazem WIN 10 i zmieniał mi rozmiar z 64 GB na 4 GB. Potem przestał działać. Dwa razy wymieniałem.


RE: Komputer nie czyta pendrive - AnonimMilioner - 25-10-2017 20:20

Niestety, nic się nie da zrobić oprócz wysłania na gwarancję. Undecided


RE: Komputer nie czyta pendrive - Pawlak093 - 27-10-2017 13:01

@up
Zmienil rozmiar czy nie mogles wrzucic pliku pow. 4gb bo miales format fat32 i przy wrzucaniu pliku pisalo ze nie ma miejsca? Big Grin pendrive nie moze zmniejszyc pojemnosci moga wyatepowac problemy z partycja czy czyms innym.


RE: Komputer nie czyta pendrive - Infiltrator - 10-12-2017 02:00

Kiedyś miałem sytuację, że pod Win7 pendrive nie był widoczny, a po sformatowaniu pod linuxem śmigał jak nowy.