Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zacznij zarabiać na programach zagranicznych z nowym supportem MyLead! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: MyLead (/Forum-MyLead-397)
+---- Wątek: Zacznij zarabiać na programach zagranicznych z nowym supportem MyLead! (/Temat-Zacznij-zarabiac-na-programach-zagranicznych-z-nowym-supportem-MyLead-151812)



Zacznij zarabiać na programach zagranicznych z nowym supportem MyLead! - Nikola Tesla - 25-10-2017 15:31

Witam wszystkich Smile

Mam na imię Maciek, mam 26 lat i pochodzę z Zielonej Góry. Zarabianiem przez internet interesuję się od 2012 roku i dzięki wytrwałości rok później stało się to moim głównym źródłem dochodu. Serwis MyLead postanowił mi zaufać i z dniem dzisiejszym dołączyłem do zespołu. Z przyjemnością odpowiem na każde Wasze pytanie związane z zarabianiem w naszym serwisie, dlatego jeśli masz jakieś to nie krępuj się i śmiało pisz – po to tu jestem.

Kilka słów o mnie:

Po tym jak skończyłem szkołę i zdałem maturę, pracowałem w kilku firmach i powiedziałem, że nigdy więcej. Może źle trafiłem? Być może, ale traktuję to jako przysługę od losu bo inaczej nie zainteresowałbym się zarabianiem w sieci. Postawiłem sobie za cel niezależność i kiedy zobaczyłem zarobki innych użytkowników, często młodszych ode mnie, to zrozumiałem, że jedyne czego potrzebuję to komputera i dostępu do internetu. Zaczynałem od buxów, autosurfów, potem było skracanie linków, lecz szybko zorientowałem się, że zarobki z wyżej wymienionych metod dają mi co najwyżej zwrot za prąd, nie mówiąc już o zainwestowanym czasie. Drążyłem temat dalej i wpadłem na PPA/CPA oraz PPI i to był strzał w dziesiątkę. Zacząłem zarabiać tyle co moi koledzy na etacie, lub często więcej, siedząc sobie wygodnie przed monitorem z kubkiem herbaty w ręku. W międzyczasie dołączyłem do kilku programów partnerskich, które zaczęły dawać mi dodatkowy dochód.
Dlaczego MyLead?

Jeśli nie jesteś jeszcze zarejestrowany w naszym serwisie, to serdecznie zapraszam do zarejestrowania i do zapoznania się z metodami zarobku, które oferujemy, a są to:
- Subskrypcje SMS / Premium SMS (w tym Content locker oraz Video locker)
- IVR / SMS chat
- Programy Partnerskie (także programy zagraniczne, do których bardzo zachęcam!)
Oraz z uwagi na prośby użytkowników, w niedalekiej przyszłości zostanie dodany model PPI (Pay Per Install)! So.. Stay tuned Wink

Z uwagi na moje doświadczenie w zarabianiu na rynku zagranicznym, mój mentoring jest ukierunkowany głównie na programy zagraniczne, oraz wkrótce PPI. Dlatego jeśli chciałbyś uzyskać związaną z tym pomoc to bardzo zapraszam, natomiast jeśli interesują Cię Subskrypcje SMS, Premium SMS, IVR lub Chat SMS to zapraszam do kontaktu z moim kolegą, którego temat znajdziesz tutaj.

Zapraszam do kontaktu poprzez:
GG: 61021625
Email: [email protected]