Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Grupa earnerów - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Grupa earnerów (/Temat-Grupa-earnerow-151803)



Grupa earnerów - patrykkx - 24-10-2017 23:31

Witam wszystkich użytkowników,

Szukam max 2 chętnych osób które chcą dołączyć do mnie i zarabiać wspólnie. Niestety ale przeliczyłem swoje możliwości i nie mogę sobie pozwolić aby pieniądze które zainwestowałem w narzędzia do SEO, prywatne zaplecza, Domeny, VPS, Hostingi, programy itd. poszły na marne przez brak czasu zajmowania się tym. Dlatego też poszukuję 2 osób które mają dziennie kilka godzin aby wspólnie dokończyć planowane projekty. Poniżej opiszę co ja mogę zaoferować i czego oczekuję od osób które będą chętne na wspólne zarabianie.

Oferuję:
- % z zarobków - ustalimy go osobno w zależności od wykonywanych czynności,
- Możliwość podpięcia swoich stron pod moje zaplecza SEO - max 2 strony poza wspólnym projektem seo na 10 fraz/strona
- Pomoc w zakresie programowania stron www
- Pomoc w zakresie pozycjonowania, promowania się w sieci
- Dostęp do skryptów które sam napisałem i pomogą w zarabianiu.

Czego oczekuję?

- UCZCIWOŚCI
- zaangażowania, chęci do pracy
- Mile widziane doświadczenie w zarabianiu - nawet wiedza ogólna.

Tak jak mówiłem nie mam czasu się wszystkim zająć sam. Wiec będą potrzebne 2 osoby które:

1. osoba: Pomoc w pisaniu artykułów zoptymalizowanych pod SEO. Osoba która potrafi wyszukać słowa kluczowe i napisać/zoptytmalizować pod nie artykuł. Osoba która wie jak napisać artykuł sponsorowany i posiada dobrą gramatykę Smile Lepszą niż ja ofc.
2. osoba: Pomoc w promowaniu strony tj. marketing szaptany, pozyskiwanie linków ręcznych.

Ja też będe miał sporo do roboty Smile Niestety ale programowanie i kodowanie szablonów jest czasochłonne.

Zakupione są domeny pod strony, hostingi. Posiadam także ogromne zpalecze prywatnych blogów pod SEO ( około 1000 blogów na płatnych domenach ) Do tego mnóstwo na publicznych Smile Programy do SEO i inne bajery. Potrzebne są tylko osoby które pomogą w w/w czynnościach. Nie wymagam od tych osób wkładu finansowego. Większość rzeczy jest kupionych. Jednak jeśli znajdą się osoby chętne które zechcą dołożyć się do płatnych reklam, linków sponsorowanych - oczywiście dogadamy się i % zysków się dla tej osoby zwiększy.

Jeśli ktoś jest chętny na współpracę proszę o prywatną wiadomość, i odpowiedź na następujące pytania:

- informacje o sobie oraz co możesz wnieść do grupy
- Jaki procent zarobków oczekujesz
- co potrafisz i w czym chciał byś pomóc (wybierz jedną z w/w opcji)
- dlaczego warto wybrać Ciebie
- ile godzin dziennie mozesz poświęcić na pracę

Zamieść także dane kontaktowe. Skype, GG i inne komunikatory odpadają. Zostają 2 opcje:

- Facebook
- Telefon


Współpraca oczywiście długoterminowa. Jest 10 stron do promowania. Jeśli będzie szło wszystko sprawnie dorobimy! : ) Posiadam zarejestrowaną działalność więc rozliczać się będziemy legalnie - Tak więc osoby pełnoletnie tylko mogą dołączyć do grupy. Fajnie aby były to też osoby z KRAKOWA - Będzie można się spotkać i pogadać w 4 oczy.

Pozdrawiam.


RE: Grupa earnerów - Xanter98 - 24-10-2017 23:55

Chyba nie ten dział Wink

http://zarabiam.com/Forum-Zlecenia-306


Grupa earnerów - MaLiN - 25-10-2017 00:43

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.