Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
wakacjewpracy Prosze o opinie !!:D - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: wakacjewpracy Prosze o opinie !!:D (/Temat-wakacjewpracy-Prosze-o-opinie-D-151775)



wakacjewpracy Prosze o opinie !!:D - Niqueide - 23-10-2017 19:05

Witam znalazłem stronę wakacjewpracy .pl gdzie można zarobić "1000 zl na start" jedynie na początku trzeba założyć 3 konta bankowe z jego linku czy jakoś tak i on dostanie z tego profit. A następnie on niby nas nauczy jak zarabiać jako przedstawiciel handlowy pod jego okiem, co sadzicie o tym? scam czy nie? Sam ogólnie jestem na zarabiam.com od niedawna i nie jestem tak obeznany jedynie co próbuje sobie dorobić to na mypay i na lajkowaniu stron fb na lajkuj.pl ale to jest kilka złotych, wiec postanowiłem poszukać coś bardziej sensowniejszego i natrafiło mi się to.
Liczę na odpowiedz z waszej strony, dziekuje !!


RE: wakacjewpracy Prosze o opinie !!:D - patrolpxd - 23-10-2017 19:09

Typowy naciągacz. Jak pełno tego na fb. Generalnie on będzie kazał założyć Ci te konta a nastepnie polecać link zeby inni zakladali konta z Twojego linku j tak w kółko...

Wysłane z SM-J500FN via Tapatalka


wakacjewpracy Prosze o opinie !!:D - mahuzz - 23-10-2017 19:18

Naganiacz, po prostu - odpuść.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


RE: wakacjewpracy Prosze o opinie !!:D - radek0389 - 23-10-2017 19:21

(23-10-2017 19:05)Niqueide napisał(a):  Witam znalazłem stronę wakacjewpracy .pl gdzie można zarobić "1000 zl na start" jedynie na początku trzeba założyć 3 konta bankowe z jego linku czy jakoś tak i on dostanie z tego profit. A następnie on niby nas nauczy jak zarabiać jako przedstawiciel handlowy pod jego okiem, co sadzicie o tym? scam czy nie? Sam ogólnie jestem na zarabiam.com od niedawna i nie jestem tak obeznany jedynie co próbuje sobie dorobić to na mypay i na lajkowaniu stron fb na lajkuj.pl ale to jest kilka złotych, wiec postanowiłem poszukać coś bardziej sensowniejszego i natrafiło mi się to.
Liczę na odpowiedz z waszej strony, dziekuje !!
Typowe szukanie jeleni. A ty jeśli nie chcesz być podejrzewany o bycie właścicielem tej marnej witryny, to skasuj jej nazwę z tematu i posta Big Grin.


wakacjewpracy Prosze o opinie !!:D - Majka - 23-10-2017 19:23

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.