Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pomoc z Sharecash. Zyskaj refa! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Pomoc z Sharecash. Zyskaj refa! (/Temat-Pomoc-z-Sharecash-Zyskaj-refa-15177)



Pomoc z Sharecash. Zyskaj refa! - Lontek - 17-10-2010 12:09

Witam. Otóż mam problem. Póściłem film na YT z linkiem z SC. Jak było 0 jest 0. I oto za pomoc ogólnie co wrzucać jak promować, co ludzie pobierają i za pomoc w dorobieniu się do pierwszej wypłaty zostanę czyimś refem. Wiem pracy jest dużo lecz profity w przyszłości jak już będę funkcjonował sam będą duże Jerk2
Pokazywać swoje wypłaty. Jeżeli nie chcesz mi zaoferować pomocy nie spamuj!


RE: Pomoc z Sharecash. Zyskaj refa! - Yanke$ - 17-10-2010 14:11

Lontek napisał(a):i za pomoc w dorobieniu się do pierwszej wypłaty zostanę czyimś refem.
Haha leżę Jerk2

Kolego, podstawą pomocy na ShareCash jest bycie czyimś refem Smile Poza tym, 10% z zarobków to naprawdę bardzo, BARDZO mało. Wątpię, żebyś kogoś tym tekstem zachęcił Big Grin

BTW: Jeżeli wrzucisz 30 plikow na ShareCash i dodasz linki do pobierania, to będziesz wszystko zmieniał i przerzucał się na nowe konto tylko po to, by się komuś zarejestrować? Jerk


RE: Pomoc z Sharecash. Zyskaj refa! - Zampal - 17-10-2010 14:26

Ja też padłem ale już powstałem... Plus dla Ciebie za poprawienie humoru.


RE: Pomoc z Sharecash. Zyskaj refa! - Athemis - 17-10-2010 17:54

(17-10-2010 12:09)Lontek napisał(a):  Jeżeli nie chcesz mi zaoferować pomocy nie spamuj!
Może głupi temat, ale napisał wyraźnie, więc panowie...ogar Tongue