Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Jak zarabiać na polecaniu produktów finansowych i nie tylko - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Jak zarabiać na polecaniu produktów finansowych i nie tylko (/Temat-Jak-zarabiac-na-polecaniu-produktow-finansowych-i-nie-tylko-151753)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: Jak zarabiać na polecaniu produktów finansowych i nie tylko - rachman - 23-11-2023 01:25

Mniej działam w produktach finansowych. Jak Wam idzie? Zauważyłem, że banki dają niezłe bonusy dla zakładających konta bankowe, ale jednocześnie są większe wymagania dla nich - większe wpływy na konto, wymagane aktywności, stały dochód lub inne. Zauważyliście jakieś zmiany w związku z tym? Trudniej o rejestracje?

Macie jakieś swoje - nie muszą być finansowe - programy partnerskie, których oferty ładnie konwertują?


RE: Jak zarabiać na polecaniu produktów finansowych i nie tylko - SuperPartners.pl - 21-04-2024 16:57

Bardzo fajny poradnik, mięsista wiedza. Z naszego doświadczenia większość osób skupia się na zakładaniu kont bankowych, raz na jakiś czas ktoś bierze pożyczki za darmo i zwraca tego samego dnia. Ostatnio jednak darmowych pożyczek jest mało więc to nie jest już taki popularny motyw jak kiedyś.


RE: Jak zarabiać na polecaniu produktów finansowych i nie tylko - rachman - 22-04-2024 02:58

Tak. Z pożyczkami temat przygasł. Konta - także trochę trudniej spełniać warunki - więcej jest zauważyłem warunków typu: wymagane wpływy lub wymagane kwoty płatnością kartą itp.