Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Jak zarabiać na polecaniu produktów finansowych i nie tylko - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Jak zarabiać na polecaniu produktów finansowych i nie tylko (/Temat-Jak-zarabiac-na-polecaniu-produktow-finansowych-i-nie-tylko-151753)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: Jak zarabiać na polecaniu produktów finansowych i nie tylko - adamwkladam - 19-02-2018 12:43

Witaj

Dzięki za odpowiedź. Oczywiście rozumiem jak to działa i że wiadomo można raz skorzystać. Ale tu mnie nurtuje pytanie czy skoro nie udzielili mi pożyczki to czy mogę spróbować jeszcze raz powiedzmy za tydzień lub dwa. Przecież de facto nie jestem ich klientem gdyż mi nie przyznali pożyczki. Mam tylko konto założone i tyle.

Ale zapewne szkoda zachodu faktycznie. Udało mi się zrobić 5 chwilówek i z następnymi jest już lipa.

Sprawdzałem i firmy nie są powiązane ze sobą. Zwracam uwagę na to, że jest kilka ofert np. z Creamfinance i każda ma inną nazwę.


RE: Jak zarabiać na polecaniu produktów finansowych i nie tylko - Petrik - 19-02-2018 13:31

@adamwkladam

Zawsze możesz spróbowac za pare dni po raz kolejny, to Ciebie i tak nic nie kosztuje. Jeśli się uda to super, jesli nie, to po prostu nie przyznają Tobie pozyczki i nic się nie stanie Smile Pozdro


RE: Jak zarabiać na polecaniu produktów finansowych i nie tylko - rachman - 19-02-2018 15:03

Cytat:Witam serdecznie i dziękuję autorowi za super poradnik.
Cieszę się jak się komuś przydał Smile

Cytat:W związku z tym mam pytanie czy jest sens jeszcze raz próbować za jakiś czas w tych firmach co dostałem odmowę gdy oddam pieniądze za te poprzednie chwilówki?
Napisz do firmy z prośbą o usunięcie Twoich danych osobowych z ich bazy danych i ich nie przetwarzanie. Poinformują Cię że usuną ale mają obowiązek przechować je jeszcze (jeśli dobrze pamiętam...) przez 2 lata. Skrócisz okres - to tak na wszelki wypadek jakbyś się chciał w to bawić też w przyszłości.

By mieć pewność czy będziesz nowym klientem - najlepiej napisać do opiekuna programu - wg mnie mają już dane osobowe - nie jesteś już nowym klientem.

Jakby coś nie zaliczyli mimo wzięcia pożyczki to można składać reklamację - pamiętaj Wink Czasu zejdzie ale może się udać wyjaśnić sprawę.


RE: Jak zarabiać na polecaniu produktów finansowych i nie tylko - wrzochal11 - 19-02-2018 16:07

Niektóre firmy same kasują dane do klientów którym nie przyznali prowizji po jakimś dość krótkim czasie, np. po kilku miesiącach.
Z tą przyznawalnością to jest loteria. Niektóre firmy niestety chcą tylko zdobyć dane do klientów - pierwszej pożyczki klientowi zdobytemu w procesie afiliacji nie zamierzają wcale przyznawać.. i byś zarabiał 10000zł / na miesąc, też by wniosek odrzucili.


RE: Jak zarabiać na polecaniu produktów finansowych i nie tylko - anetaweiner - 19-02-2018 17:02

Zasadniczo w przypadku banków klient = osoba, która posiada/posiadała jakiś produkt. Jeśli tylko złożyłeś wniosek, na podstawie, którego nie została podpisana umowa to nie jesteś klientem. Teoretycznie przy kredytach też powinno tak być, ale najlepiej zapytaj obsługę programu afiliacyjnego jaka jest definicja nowego klienta w tej konkretnej kampanii.


RE: Jak zarabiać na polecaniu produktów finansowych i nie tylko - wrzochal11 - 19-02-2018 18:47

W przypadku pożyczek pozabankowych jest chyba nieco inaczej, bo otwierane jest nam konto na stronie pożyczkodawcy, a więc nasze dane trafiają do bazy ich klientów


RE: Jak zarabiać na polecaniu produktów finansowych i nie tylko - Szychax - 21-02-2018 14:36

Co do Ebrokerpartner to po jakim czasie oni rozliczają i kiedy można wypłaty zlecać za obecny miesiąc?


RE: Jak zarabiać na polecaniu produktów finansowych i nie tylko - rachman - 21-02-2018 21:10

@Szychax zależy od produktu. Miesiąc, dwa. Ebroker automatycznie po 1 każdego miesiąca zalicza do wysyłki to co zatwierdzone i wysyła na konto bankowe. W regulaminie jest to opisane - nie ma ręcznego zlecania wypłat domyślnie.


RE: Jak zarabiać na polecaniu produktów finansowych i nie tylko - kalutor - 28-02-2018 22:08

Plusik za wykonaną pracę.


RE: Jak zarabiać na polecaniu produktów finansowych i nie tylko - Xellos - 19-03-2018 01:05

Dzięki za wartościowy poradnik.
Zarejestrowałem się przy użyciu linków referencyjnych.