Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Jak zarabiać na polecaniu produktów finansowych i nie tylko - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Jak zarabiać na polecaniu produktów finansowych i nie tylko (/Temat-Jak-zarabiac-na-polecaniu-produktow-finansowych-i-nie-tylko-151753)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: Jak zarabiać na polecaniu produktów finansowych i nie tylko - rachman - 24-10-2017 20:44

@anetaweiner tak, takie promocje są jak perełki Wink Wspomniałem o tym w pkt. 7 poradnika Smile


RE: Jak zarabiać na polecaniu produktów finansowych i nie tylko - supercola - 24-10-2017 22:57

U mnie akurat własna strona, oferty typu. perełki z reklamą na fb nie przynosiły zysku.. Jednak konkurencja za duża na promowanie kont bankowych, pożyczek, etc. Wink


RE: Jak zarabiać na polecaniu produktów finansowych i nie tylko - rachman - 24-10-2017 23:00

Konkurencja jest faktycznie duża ale większość zależy od naszej pracy i pomysłowości. Grunt to trafić do klienta. Nie każdy fanpage/grupa choćby najliczniejsza da nam wielu klientów. Ważne by nauczyć się trafiać w miejsca lub zwabiać do nas ludzi potencjalnie zainteresowanych daną tematyką/produktem itd.


RE: Jak zarabiać na polecaniu produktów finansowych i nie tylko - anetaweiner - 25-10-2017 08:08

Słusznie - konkurencja jest duża bo i rynek jest duży Smile


RE: Jak zarabiać na polecaniu produktów finansowych i nie tylko - rachman - 25-10-2017 12:00

O tak, rynek jest duży ale przede wszystkim stawki zachęcające Wink Przez to wielu daje się skusić na wypróbowanie się w tym to raz a dwa wszystkie liczące się firmy/portale bliskie tej branży są nam konkurencją i to najtrudniejszą bo mającą doświadczenie i duże budżety...


RE: Jak zarabiać na polecaniu produktów finansowych i nie tylko - anetaweiner - 25-10-2017 12:15

To może lepiej działać razem? Duży może więcej.


RE: Jak zarabiać na polecaniu produktów finansowych i nie tylko - Corso - 25-10-2017 14:32

Jak ktoś by był zainteresowany to wykonam dla niego fajną stronę opartą o wordpressa z pożyczkami, kontami bankowymi itd. W zamian za niewielką opłatę.


RE: Jak zarabiać na polecaniu produktów finansowych i nie tylko - rachman - 25-10-2017 16:33

@Corso załóż sobie temat w odpowiednim dziale, a nie takie propozycje w temacie poradnika, no weź facepalm


RE: Jak zarabiać na polecaniu produktów finansowych i nie tylko - adamwkladam - 19-02-2018 11:04

Witam serdecznie i dziękuję autorowi za super poradnik. Ja byłem o krok od dania się wykiwać i założenia 6 kont ...

Zacząłem coś działać sam. Mam w związku z tym pytanie. Będzie to na pewno pomocne dla przyszłych osób, które coś będą same działać. Otóż na pierwszy rzut wziąłem chwilówki. Trochę chyba się rozpędziłem za bardzo gdyż wziąłem w czterech firmach minimalne kwoty jakie były wymagane przez program i dostałem decyzje pozytywne we wszystkich przypadkach.

Na drugi dzień spróbowałem jeszcze w dwóch innych i obie decyzje negatywne. W związku z tym mam pytanie czy jest sens jeszcze raz próbować za jakiś czas w tych firmach co dostałem odmowę gdy oddam pieniądze za te poprzednie chwilówki?

Podejrzewam, że zwyczajnie przesadziłem i stąd te odmowy. Pytanie czy z punktu widzenia ebrookera jakby mi się udało w końcu w tej instytucji co dostałem odmowę to czy jestem nadal jako nowy klient ? W zasadzie tylko się zarejestrowałem i pożyczki nie dostałem.

Pozdrawiam wszystkich.


RE: Jak zarabiać na polecaniu produktów finansowych i nie tylko - Petrik - 19-02-2018 12:13

@adamwkladam

Prowizje za wziętą pożyczke lub zalozenie konta bankowego, lub skorzystanie z jakiejkolwiek oferty, przez Ciebie, przysługuje tylko jednorazowo. Musisz być nowym klientem..twoje dane w archiwum bedą przez 5 lat, wiec nie możesz ponownie wziąć pozyczki aby dostać prowizje...chyba ze wezmiesz ale bez prowizji. Na kazdego innego klienta (NOWEGO) przysluguje jednorazowa pozyczka dzięki czemu mozesz prowizje otrzymac...Inaczej nie ma opcji Smile A to ze wzialeś np w pięciu instytucjach pożyczki i w następnych dwóch Tobie odmówili, może to też byc związane z tym ze jedna z drugą instytucją są w jakiś sposób powiązane lub ze sobą współpracują i nie mogą wtedy tobie zaliczyć tego, nawet jesli jesteś nowym klientem Smile Nie każda kampania zostanie rozliczona w moim przypadku było tak, ze niektóre przesły pozytywnie, ale ebroker tego nie uznał i nie przyznał prowizji..a dlaczego? Albo to jakiś błąd, albo system nie rozpatrzył Smile Pozdro