Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nieprawdopodobne, a jednak... - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Nieprawdopodobne, a jednak... (/Temat-Nieprawdopodobne-a-jednak-151725)

Strony: 1 2


Nieprawdopodobne, a jednak... - QBones - 22-10-2017 07:29

Witam!


Co nieco o sobie:

To jest mój drugi dziennik na tym forum, więc wypadało by podać powód dla którego poprzedni nie jest kontynuowany, ani nie jest zgłoszony do usunięcia. Także... nie chciało mi się, ok? ^,^

Lenistwo to mój wróg nr.2, wrogiem nr.1 są pieniądze i dlatego ten dziennik powstaje. By zmienić to czego nikt inny za mnie nie zmieni. By stawiać sobie cele i spełniać je. Ten dziennik powstaje bo wiem że tym razem mi się uda i nie będzie to kolejny opuszczony dziennik pracy jakich dużo na tym forum ( 1 cel dziennika to powtórzyć to jeszcze 99 razy i w to uwierzyć).


Zasady prowadzenia dziennika:


1. Dziennik jest tworem non-profit, nie pojawią się tutaj żadne ref-linki, żadne poradniki splecione w 5 minut na sprzedaż, żadne sponsorowane treści.

2. Wpisy aktualizacyjne do dziennika będą dodawane codziennie o godzinie 6:00 - 6:30 (am), jeżeli termin nie zostanie dotrzymany oczekuję poniżających wpisów na dzienniku typu "O wpis dzisiaj o 7:13, jesteś żałosny - nikt Cię nie kocha".

3. Wpisy nie będą przez moją osobę edytowane, błędy zostaną na zawsze a i przekaz dziennika będzie bardziej wiarygodny (prawdopodobnie). Niestety wiąże się to z tym że zaistnieje możliwość pisania 1 posta pod poprzednim moim postem (powodem takiego rozwiązania jest łatwiejsza archiwizacja dziennika no i oczywiście nabijanie postów Jerk2)

4. Każde pytanie zadane przez użytkownika musi być przez moją osobę przeczytane, a odpowiedź musi pojawić się w ciągu następnych 24 godzin od godziny opublikowania postu. Odpowiedzi muszą być w osobnym poście.

5. Wyjątkiem od punktu 1. jest zbiórka Forum Golda przeznaczonego na zakup kubka zarabiam.com (na chwilę pisania postu jest to 950FG). (więcej info później)

6. Porzucone metody zarobku, które pochodzą z mojej głowy, lub są ogólnodostępnymi metodami dostępnymi na tym forum dostaną swój własny post w którym zostanie podane "jak, gdzie i kiedy" około 1 miesiąc po porzuceniu danej metody. Metod pochodzących od innych osób, lub z poradników tego nie dotyczy.

7. Dziennik będzie prowadzony do czasu spełnienia wszystkich celów.


Zastrzegam sobie prawo do zakończenia/przerwania dziennika w razie wypadku, trudnej sytuacji rodzinnej itp.



Cele itp. będą podane przy najbliższym wpisie aktualizacyjnym, Smile



RE: Nieprawdopodobne, a jednak... - Fr0shArczi - 22-10-2017 09:06

Mam nadzieję, że tak jak mówisz, nie skonczysz dziennika po 10 dniach. Wink

Pozdrawiam i życzę powodzenia!


RE: Nieprawdopodobne, a jednak... - brak - 22-10-2017 09:30

Powodzenia życzę , skromnie 3FG dla cb na dobry początek.


RE: Nieprawdopodobne, a jednak... - xela94 - 22-10-2017 11:36

Będę obserwował. Powodzenia! Smile


RE: Nieprawdopodobne, a jednak... - NeedDolar - 23-10-2017 02:33

Powodzenia i czekam na moment żeby Cie hejtować jeżeli zamulisz Wink a obecnie życzę wytrwałości Wink


RE: Nieprawdopodobne, a jednak... - Money-Fanatic - 23-10-2017 04:39

Powodzenia Smile


RE: Nieprawdopodobne, a jednak... - QBones - 23-10-2017 05:34

Wpis aktualizacyjny #0001

Myślałem, myślałem i myślałem w niedzielę, nie miałem na wczoraj wyznaczonej przez siebie żadnej pracy, i wymyśliłem. Postanowiłem że zajmę się tworzeniem własnych stron i monetyzacją ruchu, czyli coś o czym nie mam zielonego pojęcia Wink.

Cele na następny tydzień są takie:

1. Wstawać codziennie o 6 rano.
2. Nabijać punkty na addmefast (codziennie do daily bonusu do wykorzystania na fb/ytb)
3. Stworzyć ładnie wyglądającego bloga pod zbieranie refferalsów z clixsense (chodzi o naukę a nie o zarobek)
4. Uczyć się SEO.
5. Wykonywać ankiety na clixsense i zdobyć materiał do budowy bloga.



Słyszałem że powtarzanie czynności codziennie pomaga w samodyscyplinie.

Ale fejk - u mnie była 6:29 podczas publikacji postu a pokazuję 6:34... No cóż, widocznie strona mnie strollowała. Dziękuję wszystkim za słowa otuchy i groźby.

@brak dziękuję za tą wielką dotancję dla mnie, ale następnym razem (że tak zuchwale napiszę) nie spamuj mi po 1 FG ;p

@NeedDolar spóźniłem się o 4 minuty, jestem na twojej łasce Smile.


A tak btw. Jestem dumny z moich umiejętności clickbaitowania, może zacznę tworzyć denne filmiki na YTB w stylu "Rosja gromadzi wojsko, czy nas zaatakują?" xDDD


RE: Nieprawdopodobne, a jednak... - sowiecki odpad - 23-10-2017 07:57

Zobaczyta że ruskie wpadną i bedzie sie działo


RE: Nieprawdopodobne, a jednak... - NeedDolar - 23-10-2017 09:32

Każdy może popełnić błąd, zamulić czy coś, także nie mam do Ciebie pretensji Smile ale będę dalej śledził w razie czego, żeby reagować Smile

Dawaj działaj, bo czekamy na akcję Smile


RE: Nieprawdopodobne, a jednak... - ggusiaja - 23-10-2017 09:53

Życze przede wszystkim wytrwałości i dużo samodyscyplinySmile