Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
kurs programowania (offline) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Programowanie (/Forum-Programowanie-364)
+--- Wątek: kurs programowania (offline) (/Temat-kurs-programowania-offline-151701)

Strony: 1 2


kurs programowania (offline) - sheko12 - 21-10-2017 08:16

Witam,

Szukam kursów takich, jak:

HTML/CSS, PHP, C++, ewentualnie Java Script.

Kursy bez dostępu do internetu, z różnych powodów będę musiał uczyć się czasami mobilnie, lub bez internetu w swoim mieszkaniu.

Wiecie, gdzie mogę szukać, dostać? zależy mi również na jakości, dobrze przekazywanej wiedzy
Coś, z możliwością pobrania na kompa

Dziękuję,
Piona!


RE: kurs programowania (offline) - patrolpxd - 21-10-2017 09:20

Pasja informatyki na yt! Smile
Powodzenia

Wysłane z SM-J500FN via Tapatalka


RE: kurs programowania (offline) - rachman - 21-10-2017 19:55

W StrefieKursów kupujesz, ściągasz na komp. Możesz podejrzeć darmowe lekcje. Wg mnie dobry poziom, sam korzystałem. Tu masz czysty link lub jak możesz reflink. Są kursy PHP7, JS, HTML i wiele innych. Masz filmy z omówieniem, pliki użyte w kursie, aktualizacje chyba nawet, testy do utrwalenia i sprawdzenia wiedzy, do niektórych dostajesz certyfikat ukończenia kursu np. dla kursu php 7 od podstaw...


RE: kurs programowania (offline) - sheko12 - 22-10-2017 08:49

Dziękuję! Smile


RE: kurs programowania (offline) - shf - 24-10-2017 13:53

Strefa zdecydowanie naj uczy Wink


RE: kurs programowania (offline) - programista11 - 30-10-2017 23:22

Świetnie się składa, niedługo ruszę z własnymi kursami programowania, zobacz czy jesteś zainteresowany. Nauczę Cię tworzyć gier jakich świat jeszcze nie widział nigdy $$$.






RE: kurs programowania (offline) - kadom - 21-11-2017 08:43

U nich teraz są - http://www.imperiumszkoleniowe.pl/
Jeśli szukasz na poważnie, to tam zaglądaj do zakładki last minute.
Można trafić naprawdę fajne okazje, ale ogólnie bardziej chodzi o poziom.
Bo rzeczywiście to nie jest robienie szkolenia dla robienia, tylko to po prostu jest normalna nauka.


RE: kurs programowania (offline) - tomasz41451 - 12-02-2018 03:06

Imperium-szkoleniowe. Polecam.


RE: kurs programowania (offline) - dzemba - 13-02-2018 05:08

A ja mam pytanie z innej beczki, miałem kiedyś projekt gdzie był na raz PHP, JS i C++ (PHP background serwisu, JS skrypty na stronce np menu, C++ odpalany za pomocą PHP sterował maszynami wirtualnymi), ale po co ci akurat te języki, kaprys czy potrzeba?


RE: kurs programowania (offline) - sheko12 - 15-02-2018 08:33

Chciałem się ich nauczyć, ale finalnie stwierdziłem, że programowanie to nie ten kieruneki nie będę zmuszał się do edukacji, chciałem zostać programistą Wink

ale......nie mój świat jednak