Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wystawianie mebli w salonie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Wystawianie mebli w salonie (/Temat-Wystawianie-mebli-w-salonie-151693)



Wystawianie mebli w salonie - Kefefe - 20-10-2017 20:47

Zna ktoś jakiś salon, w którym mógłbym wystawić meble, które robię? Z góry dzięki za odpowiedzi.


RE: Wystawianie mebli w salonie - matii1111 - 22-10-2017 16:15

Mam w swoim salonie dużo wolnego miejsca, zapraszam napisz do mnie prywatną wiadomość Smile
Nie będzie z tym problemu


RE: Wystawianie mebli w salonie - wiemtores - 02-03-2018 08:35

hahahah, zależy jakie meble kolega robi. Mogą Ci się do salonu nie zmieścić. A tak na poważnie, salon zabrzmiał jak sklep stacjonarny. Nie lepiej nawiązac współpracę z jakimś sklepem online?

Moze napisz orientacyjnie, co robisz, to będzie łatwiej Ci doradzić.


RE: Wystawianie mebli w salonie - sheko12 - 02-03-2018 08:51

Wystawiaj na OLX i Allegro, najlepsza droga, nie ma sensu kombinować z salonami/sklepami itd, to nie twoja branża, a na OLX będziesz miał chętnych.
Podejrzewam, że masz trochę przestrzeni na swoim podwórku, zrób jakiś przykładowy mebel na dwór, np wiatrak/studnie drewnianą, jeśli umiesz i wystaw przed płot lub od strony posesji, tak, aby był dobry widok Smile wtedy zyskasz klientów z okolic i ludzi zainteresowanych.

Wiem co mówię, mój tata św. pamięci był stolarzem i tak robił, sukces gwarantowany.