Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Siano na nowe życie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Siano na nowe życie (/Temat-Siano-na-nowe-zycie-151685)

Strony: 1 2


RE: Siano na nowe życie - Czaq - 23-10-2017 08:40

Jest progres i to się liczy.
Będę zagladal Smile


RE: Siano na nowe życie - NeedDolar - 24-10-2017 01:04

Dzień #4

(23-10-2017 07:53)qwertybsk napisał(a):  w plemionach pp się sprzedaje za surowce i się ma za friko Big Grin ktoś na forum nawet miał do sprzedania Idea
będę obserwował temat - powodzenia Smile

Powoli kończę z plemionami, bo gram od 25 świata, wiec czas zakończyć karierę Tongue

Co zrobiłem?

- Stworzyłem kolejny kanał, dodałem kilka filmów więcej, dodałem nowe LP.
- opracowałem swój własny indywidualny system jak wrzucać ręcznie aby było to dość sprawnie Idea

Prześledziłem linki cinstallera skrócone przez goo.gl w celu sprawdzenia czy aby na pewno dobrze wybrałem target i ruch pochodzi z krajów, za które mi godziwie zapłacą. Wniosek? Tak jest dobrze Smile

Przykład 1 linku, który został dodany do filmu w Rewelacyjnej Technice Set and Forget niedługo po powstaniu dziennika Smile

[Obrazek: kraje.png]

Także jestem zadowolony, że tyle wejść jest, szczególnie z tego względu, iż Cinstaller płaci więcej za pobrania z MAC których jest więcej Smile chociaż jeszcze to nie te wysoko płatne, ale na nie też przyjdzie czas za chwilę Smile

Stan konta:
[Obrazek: kasa.png]

Progres nie jest wielki, ale to dopiero początek Smile dzisiaj posiadam już 4 kanały zapełnione w sposób w jaki sobie zaplanowałem. Także jedziemy dalej. Jeszcze 10 dni wrzucania filmów w ten sposób i zakładam bloga dodatkowo Smile

Od początku listopada zaczynam dodatkowy projekt z wrzucaniem filmów na YT, aczkolwiek tam skupię się na wybijaniu filmów. Planuję ich do 10 na kanale i pozycjonowanie, pozycjonowanie Smile

Dziękuję wszystkim za aktywność Smile i dobranoc idę spać Big Grin


RE: Siano na nowe życie - NeedDolar - 25-10-2017 01:56

Dzień #5

Dzisiejszy dzień uznaje za stracony, ponieważ nie zrobiłem minimum jakie ustaliłem. Z tego względu deklaruję w dni dzisiejszym nadrobić zaległość oraz wykonać coś więcej tak aby zabić w sobie poczucie winy Smile

Stan konta:

[Obrazek: asd.png]

Żeby wycisnąć więcej umieściłem już jakiś czas temu w LP ramkę z G2A i zbieram ciasteczka. Szału to nie robi, ale za to będzie dobrym odzwierciedleniem jak zacznie napływać ruchu Smile

[Obrazek: rfgh.png]


RE: Siano na nowe życie - Krashai - 25-10-2017 14:56

Progress! Powodzenia Ci życzę!