Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Konto Dropbox z nielimitowaną przestrzenią? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Konto Dropbox z nielimitowaną przestrzenią? (/Temat-Konto-Dropbox-z-nielimitowana-przestrzenia-151598)



Konto Dropbox z nielimitowaną przestrzenią? - Fsociety - 16-10-2017 19:06

No witam! Wink

Byłby ktoś chętny na miesięczne konto Dropbox z nielimitowaną przestrzenią? Big Grin

Btw jak myślicie - za ile sprzedawać ludziom takie konto, żeby nie odstraszyć ceną, ale żeby też zbytnio nie zepsuć rynku?


RE: Konto Dropbox z nielimitowaną przestrzenią? - Xanter98 - 17-10-2017 20:51

Z tego co mi się wydaje to ludzie potrzebują konta na stałe, a nie na miesiąc, więc nie wiem czy w ogóle byłby popyt na takie coś. Ale mogę się mylić.


RE: Konto Dropbox z nielimitowaną przestrzenią? - Fsociety - 17-10-2017 20:55

Tylko chodzi o to, że przy okazji bym przekazywał sposób jak szybko przenieść wszystkie pliki z obecnego konta na nowe (które, by było np u mnie zakupione) Smile
Poza tym wydaje mi sie, że nielimitowana chmura w wysokości np 20 zł na miesiąc to raczej dobry produkt, gdyż normalnie takie konto kosztuje 18 euro miesięcznie przy czym jest tylko możliwość wykupienia takiego konta z minimalnie 3 użytkownikami, a za każdego użytkownika miesięcznie płaci się to 18 euro, wiec razem 54 euro, także przy mojej ofercie za 20 zł (są już wliczone w cene 3-ech użytkowników) to raczej dobry deal Wink


RE: Konto Dropbox z nielimitowaną przestrzenią? - Xanter98 - 17-10-2017 22:08

No dobry deal, jak komuś chce się to wszystko przenosić co miesiąc. W takiej cenie być może znajdziesz dużo zainteresowanych, ale lepiej chyba sprzeda się nie "konto na miesiąc", a "konto 20zł/miesięcznie!", skoro oferujesz łatwy sposób przeniesienia wszystkich plików.


Konto Dropbox z nielimitowaną przestrzenią? - Artinesse - 02-03-2018 14:04

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.