Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabianie na świadczeniu usług z Facebook - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Zarabianie na świadczeniu usług z Facebook (/Temat-Zarabianie-na-swiadczeniu-uslug-z-Facebook-151591)



Zarabianie na świadczeniu usług z Facebook - Thinker - 16-10-2017 15:19

Cześć. Smile
Od zawsze pracuje z Facebook i zastanawiam się w jaki sposób mógłbym sprzedać swoją wiedzę innym aby zarabiać na tym. W sensie interesuje mnie jakie usługi można świadczyć. Wiem jak na razie że takie jak: prowadzenie fanpage komuś, ustawianie reklam a dalej mam chwilowy zanik pomysłów. Wiecie co jeszcze możnaby świadczyć ? Smile


RE: Zarabianie na świadczeniu usług z Facebook - azzaz - 16-10-2017 17:40

Najlepiej to sprzedaje się teraz tworzenie i sprzedawanie rozwiniętych fake - kont, weryfikowanie kont na fb, tworzenie fanpagy, promowanie ich i sprzedawanie. Ja sam stażowe, rozwinięte fake konta ze znajomymi i rozwinięte fp(co najmniej 1k prawdziwych, nie fejkowych lików) kupuję do swoich kampanii. Jak ktoś potrafi robić takie rzeczy, obchodzić weryfikacje, łapać prawdziwe osoby obserwujące strony to później można z zyskiem w dużych ilościach sprzedawać konta i fanpage. To są rzeczy, za które ludzie są w stanie zapłacić i płacą. Za takie rzeczy jak prowadzenie komuś fp to nie wiem czy ktokolwiek by chciał płacić i byś znalazł na to jednego klienta. Chyba, że w ramach prowadzenia oferujesz jego rozwijanie np. dodatkowe 200 lików dziennie, albo coś takiego wtedy owszem. To tyle chyba jeśli chodzi o fb samym w sobie. Imo najlepiej zająć się tworzeniem czegoś własnego i promowaniem tego przez fb. Przejrzyj ofertę sieci afiliacyjnych, wybierz sobie jakiś produkt i działaj.

A co do ustawiania komuś reklam to bym uważał i od tego trzymał się z daleka chyba, że masz naprawdę duuuuuuuuuże doświadczenie w tym i pewność, że jak zajmiesz się tym dla klienta to nie utopi on swojej kasy, na Twoich reklamach. (Ja w swojej pierwszej kampanii utopiłem pieniądze, a w drugiej wyszedłem niewiele ponad 0, dopiero za 3 razem udało się ,,coś" (120zł ponad wkład) zarobić i też pełno kombinowania było, codziennie zmieniałem kampanię i co kilka dni robiłem dosyć duże modyfikacje w samym fp, reklamowanie słabego contentu nic nie da nawet jak się zainwestuje 5kzł w jedną kampanię, a klient będzie i tak wściekły na Ciebie, więc nie polecam).