Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wtyczki do WordPressa - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarządzanie stronami Internetowymi (/Forum-Zarzadzanie-stronami-Internetowymi-358)
+--- Dział: Wordpress (/Forum-Wordpress-360)
+--- Wątek: Wtyczki do WordPressa (/Temat-Wtyczki-do-WordPressa-151580)



Wtyczki do WordPressa - Fr0shArczi - 15-10-2017 21:23

Witam!

Szybki post!
Chciałbym spytać, które z tych wtyczek mogę wyrzucić z mojej strony. Oraz jakie ewentualnie dodać.

404 to start
Cache External Scripts
Check and Enable GZIP compression
Disqus Comment System
FV Gravatar Cache
Google Analytics for WordPress by MonsterInsights
P3 (Plugin Performance Profiler)
Shortcodes Ultimate
TablePress
W3 Total Cache
WordPress Ping Optimizer
WP Smush
WP-Sweep
Yoast SEO

Proszę o dokładną odpowiedz wraz z wyjaśnieniem jeżeli jest to możliwe Idea


RE: Wtyczki do WordPressa - precell - 15-10-2017 21:55

Z tego zestawu zostawiłbym tylko Wordpress SEO by Yoast, ewentualnie W3 Total Cache ;-)


RE: Wtyczki do WordPressa - Fr0shArczi - 15-10-2017 22:13

(15-10-2017 21:55)precell napisał(a):  Z tego zestawu zostawiłbym tylko Wordpress SEO by Yoast, ewentualnie W3 Total Cache ;-)

Dałbyś rade napisać dlaczego mam usunąć te wsyzstkie?


RE: Wtyczki do WordPressa - Zawik - 15-10-2017 23:29

Taka duża ilość wtyczek może obciążyć Twoją stronę. Również wywaliłbym wszystkie. Zamiast Yoast SEO -> All in One SEO, oraz zamiast W3 Total Cache -> WP Super Cache. Mi osobiście te bardziej odpowiadają, ale to kwestia gustu. Te twoje też są dobre Wink
Od siebie mógłbym polecić Async JS and CSS oraz JCH Optimize. Te są raczej pod optymalizację strony.
Zostawiłbym jeszcze WP-Sweep oraz WP Smush.
Posiadasz wtyczkę P3 Profiler, wykonaj test i sam zobacz która wtyczka najbardziej obciąża strone Wink


RE: Wtyczki do WordPressa - Fr0shArczi - 16-10-2017 06:14

(15-10-2017 23:29)Zawik napisał(a):  Taka duża ilość wtyczek może obciążyć Twoją stronę. Również wywaliłbym wszystkie. Zamiast Yoast SEO -> All in One SEO, oraz zamiast W3 Total Cache -> WP Super Cache. Mi osobiście te bardziej odpowiadają, ale to kwestia gustu. Te twoje też są dobre Wink
Od siebie mógłbym polecić Async JS and CSS oraz JCH Optimize. Te są raczej pod optymalizację strony.
Zostawiłbym jeszcze WP-Sweep oraz WP Smush.
Posiadasz wtyczkę P3 Profiler, wykonaj test i sam zobacz która wtyczka najbardziej obciąża strone Wink

Dzięki , na pewno tak zrobię Smile
Najwięcej zużywa mi "Wordpress SEO" jest to yocast ?


RE: Wtyczki do WordPressa - Zawik - 16-10-2017 22:45

Osobiście nie wiem, jaki Yoast SEO ma skrót we wtyczce P3, ale zakładam, że tak. Wtyczki SEO trochę ważą, jednak radziłbym zostawić jedną na stronie i ją dobrze skonfigurować. Smile