Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
W pogoni za ... ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: W pogoni za ... ? (/Temat-W-pogoni-za-151563)

Strony: 1 2 3


RE: W pogoni za ... ? - patttson - 17-10-2017 18:16

Co do stronek i aktualności to myślę, że grupki na fb na ten temat to całkiem dobre źródło informacji Wink


RE: W pogoni za ... ? - RSX - 17-10-2017 18:29

Powodzenia Wink


RE: W pogoni za ... ? - Pir_ad - 18-10-2017 09:28

Bardzo dziękuje wszystkim za pomoc Wink

Mam jeszcze pytanie odnośnie kryptowalut.
1. Jakiś czas temu wszyscy mówili o Lisk'u, rebranding i wgl, że warto inwestować. Co myślicie na ten moment? Czy ta "ekologiczna" kryptowaluta nagle urośnie? Osobiście uważam, że to bardzo prawdopodobne Wink

Tutaj cytat:
"Datą kluczową będzie grudzień 2017 kiedy to powstanie nowa, ulepszona wersja SDK Lisk. Oczekujemy z niecierpliwością na to wydarzenie, bo może oznaczać gwałtowny wzrost wartości Liska."



2. Nasz ulubiony BitCoin Wink Czy wiecie coś na temat tego hard fork'u? Dokładnie kiedy to ma być? i myślicie, że będzie miało jakikolwiek wpływ na wartość BitCoina?


RE: W pogoni za ... ? - Martinuss - 18-10-2017 11:06

@[Pir_ad]


- Zainwestować w FutureAdPro pierwsze pieniądze [GOTOWE] - Zainwestowałem 2 x 50$
- Nauczyć się podstaw gry na giełdzie kryptowalut
- Zainwestować pierwsze pieniądze na giełdzie
- Zarobić jakieś gorsze na ankietach, reklamach itp. (szukam pomocy, biorę z refa ;>)


Cele na Rok 2018/2019:
- Kupić pierwsze mieszkanie na wynajem.


Sorry ale nie mogę przestać się śmiać beka
Po tym co wypisałeś to śmiało mogę stwierdzić że jesteś jeszcze ... który daleko marzy, dobrze że za marzenia się nie płaci.
Wzbogacić się na FutureAdPro pewnie naoglądałeś się jakiegoś naganiacza na YT o nazwie Da.... Ż.....


RE: W pogoni za ... ? - Pir_ad - 18-10-2017 11:14

(18-10-2017 11:06)Martinuss napisał(a):  @[Pir_ad]


- Zainwestować w FutureAdPro pierwsze pieniądze [GOTOWE] - Zainwestowałem 2 x 50$
- Nauczyć się podstaw gry na giełdzie kryptowalut
- Zainwestować pierwsze pieniądze na giełdzie
- Zarobić jakieś gorsze na ankietach, reklamach itp. (szukam pomocy, biorę z refa ;>)


Cele na Rok 2018/2019:
- Kupić pierwsze mieszkanie na wynajem.


Sorry ale nie mogę przestać się śmiać beka
Po tym co wypisałeś to śmiało mogę stwierdzić że jesteś jeszcze dzieciakiem który daleko marzy, dobrze że za marzenia się nie płaci.
Wzbogacić się na FutureAdPro pewnie naoglądałeś się jakiegoś naganiacza na YT o nazwie Da.... Ż.....

Po co się ośmieszasz i zaśmiecasz mój dziennik?
Wiesz, że istnieje coś takiego jak kredyt hipoteczny?
Proszę Cię o niewypowiadanie się więcej w moim poście...
Miłego dnia


RE: W pogoni za ... ? - jackbriggs - 18-10-2017 12:00

Koledze powyżej raczej chodziło o to, że piramida FutureAdPro w końcu padnie i nie ma co tam inwestować Smile


RE: W pogoni za ... ? - Martinuss - 18-10-2017 12:57

@[jackbriggs]

Dokładnie tak. Tak samo jak ich poprzedni wynalazek Green Line, który padł 2 lata temu beka
Radze poczytać o tym g#wnie Cool


RE: W pogoni za ... ? - Pir_ad - 18-10-2017 16:00

W takim razie przepraszam, źle zrozumiałem.
Dziękuje za radę odnośnie FutureAdPro. Wezmę to pod uwagę.


RE: W pogoni za ... ? - Kefefe - 18-10-2017 16:38

Na mieszkanie pieniądze masz odłożone czy kredyt? Gdzie mieszkanie i jak wyposażone i duże?


RE: W pogoni za ... ? - Pir_ad - 19-10-2017 01:38

Na mieszkanie planuje wziąć kredyt.
To będzie kawalerka w Rzeszowie.
Jeszcze nie mam nic konkretnego upatrzonego.
Jeśli znasz się na tym to bardzo prosiłbym Cię o kontakt priv. Chciałbym się nauczyć jak najwięcej o inwestowaniu w nieruchomości