Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
PayPal - fejk konto i wyplata na bank. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Systemy Płatności Internetowych (/Forum-Systemy-Platnosci-Internetowych-206)
+---- Dział: PayPal (/Forum-PayPal-335)
+---- Wątek: PayPal - fejk konto i wyplata na bank. (/Temat-PayPal-fejk-konto-i-wyplata-na-bank-151546)



PayPal - fejk konto i wyplata na bank. - PaulRcootiC - 14-10-2017 18:00

Czesc, pol roku temu zablokowano mi fejk konto, dzisiaj przyszla mi wiadomosc, ze moge wyplacic pieniadze, lecz mialem tam podane falszywe dane. Czy jest jakas opcja aby to wyplacic? Jezeli to wazne, zaznaczam ze bylo to konto "firmowe".


RE: PayPal - fejk konto i wyplata na bank. - kochamkesz - 14-10-2017 18:30

No raczej nie wypłacisz tego na konto inne niż podane dane bo aby to zrobić trzeba potwierdzić rachunek. Przychodzą dwie wpłaty poniżej 1zł w celu weryfikacji. Jeżeli możesz zarządzać kontem to jedyne co mi przychodzi do głowy to kupić coś z elektroniki w sklepie, który przyjmuje płatności PP i później sprzedać to ponownie.


RE: PayPal - fejk konto i wyplata na bank. - Ascoran - 15-10-2017 10:00

Przelej na prawdziwe konto i z niego wypłać


RE: PayPal - fejk konto i wyplata na bank. - PaulRcootiC - 15-10-2017 12:23

(15-10-2017 10:00)Ascoran napisał(a):  Przelej na prawdziwe konto i z niego wypłać

Jak bym miał taką możliwość to bym nie pytał...
Mogę tylko wyplacic, nie moge transferowac tych pieniedzy.