Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
biznes klubokawiarnia - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: biznes klubokawiarnia (/Temat-biznes-klubokawiarnia-151511)



biznes klubokawiarnia - qwertybsk - 13-10-2017 12:01

do kasacji


RE: biznes klubokawiarnia - Kefefe - 14-10-2017 17:16

Najważniejszy punkt we wszystkim to marketing. Niech ogarnie sam wszystko albo nie wiem dziewczynę swoją czy coś. Chodzi o instagram, snapchat, fp to wszystko jest niesamowicie ważne. Zniżki i tak dalej.


RE: biznes klubokawiarnia - azzaz - 14-10-2017 17:30

Biznesplan. Żeby nie wydać wszystkiego od razu, tylko po ruszeniu zostawić sobie jeszcze z kilka tysięcy na ewentualne rozkręcanie i ulepszanie interesu. Stworzyć dokładny kosztorys i rozplanować budżet. Jeśli chodzi o promocje to wiadomo, że sociale to potęga, ale do tradycyjnego biznesu raczej zainwestowałbym w tradycyjne metody promocji. Rozdawanie ulotek przed lokalem, promocje na start typu szot gratis, czy coś w tym stylu, żeby ludzi nałapać. Projekt samego lokalu, żeby się czymś wyróżniał od konkurencji, lokalizacja najlepiej gdzieś w centrum, ale równocześnie w miejscu, w którym nie ma innego takiego lokalu, żeby konkurencji nie było. Osobiście się niczym takim nie zajmuję, ale mój ojciec działa w tradycyjnym biznesie i też ma dg, udało mu się już rozkręcić i zarabiać fajnie, ale z tego co mówi najważniejsze w klasycznym biznesie, nie przez neta to są pieniądze. Kiedy ten znajomy będzie wiedział już mniej więcej po kosztorysie ile potrzebuje to ja bym radził, żeby sobie odłożył jeszcze z dodatkowe 10k zapasu bo niespodziewane wydatki przy czymś takim wyskakują później jak grzyby po deszczu. No i jeszcze na koniec dokładnie zapoznać się z wszystkimi wymaganiami prawnymi i pozwoleniami jakie są potrzebne, żeby nie było przykrej niespodzianki aka zamknięcie lokalu bo jakiemuś urzędasowi się coś nie zgadza w papierkach.


RE: biznes klubokawiarnia - wrzochal11 - 14-10-2017 17:37

Dokładnie. Jak się prowadzi jakąś działalność, to trzeba wyjść do klienta i internet świetnie może w tym pomóc i to nic, że biznes jest offline.
Przede wszystkim trzeba budować swoją rozpoznawalność w mediach społecznościowych. Dlaczego akurat tam? No bo jest tam najwięcej potencjalnych klientów, którzy mogą być zainteresowani naszą ofertą.


RE: biznes klubokawiarnia - jemm - 15-10-2017 18:18

To jest forum o zarabianiu w sieci, mogę ci polecić biznes forum (sub-forum pomysł na biznes)
Jest tam ok 24 tys tematów podobnych do twojego.
//to nie jest reklama


RE: biznes klubokawiarnia - qwertybsk - 15-10-2017 18:57

(15-10-2017 18:18)jemm napisał(a):  To jest forum o zarabianiu w sieci, mogę ci polecić biznes forum (sub-forum pomysł na biznes)
Jest tam ok 24 tys tematów podobnych do twojego.
//to nie jest reklama

byłym wdzięczny jakbyś na pw podesłał