Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sklep odzieżowy z dostępnym API - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Sklep odzieżowy z dostępnym API (/Temat-Sklep-odziezowy-z-dostepnym-API-151500)



Sklep odzieżowy z dostępnym API - Kefefe - 12-10-2017 19:47

Cześć. Robię markę odzieżową, niszową, nawet bardzo. Potrzebuje dostępu do API, chce żeby sklep wyglądał oryginalnie. Wie ktoś o czymś takim? Nie zależy mi na cenie produktów i tak będą wysokie... Z góry dzięki za odpowiedź


RE: Sklep odzieżowy z dostępnym API - rachman - 12-10-2017 21:26

Cytat:Robię markę odzieżową, niszową
Markę odzieżową? Znaczy jakiś własne produkty.

Cytat:Potrzebuje dostępu do API
Czyjego API... nie do końca rozumiem - masz swoje produkty to tworzysz własne API, jak korzystasz z cudzych produktów musisz mieć dostęp do czyjegoś API...

Ja coś nie zrozumiałem czy Ty opisałeś coś nie tak?


RE: Sklep odzieżowy z dostępnym API - Kefefe - 12-10-2017 21:59

Mam na myśli to, że chce podpiąć tak jakby produkty pod moją stronę


RE: Sklep odzieżowy z dostępnym API - rachman - 12-10-2017 22:33

Czyli nie masz produktów własnych tylko chcesz przystąpić do programu partnerskiego udostępniającego czyjeś produkty poprzez API, tak? Masz stronę na które chcesz prowadzić powiedzmy sklep z butami adasia i najkiego a nie że sklejasz własne sandały Wink Jak tak to zaraz sprawdzę swoje sieci bo mają API ale nie wiem czy poszczególne produkty dają. Jeden daje ale sprawdzę inne.

edit:
na szybko są 2 sieci afiliacyjne które znam z API które chyba spełniłyby Twoje wymagania. Oblukaj sobie:

tradetracker, mają API i feedy - nie używałem jeszcze ale na pierwszy rzut oka wygląda ze da się poszczególne produkty pobierać ze sklepów do których się zgłosisz i wyświetlać na swojej www (dają 15 zł na start): czysty lub reflink (dzięki)

webepartners, mają API a nawet skrypt sklepu (webesklep - ale nie wiem czy działa za dobrze, nie używałem, od lat tam jest ale czy aktualizowany ten skrypt nie wiem): czysty lub reflink (dzięki)


RE: Sklep odzieżowy z dostępnym API - Kefefe - 13-10-2017 05:10

Chodzi mi o taki cupsell z api, wiesz dodaje grafiki ubrań i podpinam pod stronę


RE: Sklep odzieżowy z dostępnym API - rachman - 13-10-2017 17:46

No to powyższe mają API z produktami z tego co na szybiora zerknąłem. Sprawdź. Cupsell nie widziałem jakie mają API ale wiele się nie różni. W końcu api to dostęp za pomocą pewnych komend do zwykłego pliku xml lub json najczęściej z którego ssasz dane i sobie obrabiasz dalej jak chcesz Wink