Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Co z tymi Opcjami? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Opcje Binarne (/Forum-Opcje-Binarne-339)
+--- Wątek: Co z tymi Opcjami? (/Temat-Co-z-tymi-Opcjami-151475)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13


Co z tymi Opcjami? - xela94 - 11-10-2017 16:41

Od dłuższego czasu nic się nie dzieje na tematyce OB. smutny
Wszyscy zdążyli stracić nadzieje wraz z depozytem?
A może robią na tym taka kasę, że już nie mają potrzeby wchodzić na forum? Jerk2

Ludzie piszcie jak wam idzie! Huh


RE: Co z tymi Opcjami? - Krakersik - 11-10-2017 18:17

Szczerze? Na razie tylko etat, brak dobrych strategii Wink ...albo gracz ze mnie kiepski Big Grin Ale nadal myślę o tym


RE: Co z tymi Opcjami? - xela94 - 11-10-2017 22:27

(11-10-2017 18:17)Krakersik napisał(a):  Szczerze? Na razie tylko etat, brak dobrych strategii Wink ...albo gracz ze mnie kiepski Big Grin Ale nadal myślę o tym


W takim razie trzeba szlifować umiejętności zeby zwiekszyc swoje matematyczne szanse na ugranie czegoś, bo bez tych umiejetnosci to czysty hazard. Jerk2

Jak potrzebujesz wiedzy to polecam Mattoption. Wink
Prowadzi strone oraz kanał na yt, bardzo dobrze tłumaczy, świetnie się go słucha.
A strategia też się u niego znajdzie Huh


RE: Co z tymi Opcjami? - Captain - 11-10-2017 22:30

Szczerze już to już lepiej te pieniądze zainwestować w jakiś revshare zamiast bawić się w opcje binarne czy forexy. Bo w revshare mając doświadczenie można ogromnie zminimalizować ryzyko wtopy i straty kasy, a w opcjach i forexach nawet z doświadczeniem to wciąż hazard. Trochę mniejszy niż bez doświadczenia ale nadal.


RE: Co z tymi Opcjami? - Zaperr44 - 11-10-2017 22:41

Ja mam swój pierwszy wyzerowany depozyt za sobą Smile I o dziwo wyszedłem na zero,wypłaciłem zainwestowaną kwotę więc nie jestem stratny na razie zbieram wiedzę, testuje strategie i wracam po przerwie Huh

^@[Captain] Ale żeby inwestować w revshare też trzeba się na tym znać, wiedziec do jakiego programu wejść,ocenić, czy jest dobra pora na inwestycje, czy może jest już za późno lub tez w której chwili z niego wyjsc żeby nie być stratnym.W internecie każdy zarobek wiąże się z ryzykiem.


RE: Co z tymi Opcjami? - xela94 - 13-10-2017 14:15

(11-10-2017 22:41)Zaperr44 napisał(a):  Ja mam swój pierwszy wyzerowany depozyt za sobą Smile I o dziwo wyszedłem na zero,wypłaciłem zainwestowaną kwotę więc nie jestem stratny na razie zbieram wiedzę, testuje strategie i wracam po przerwie Huh

^@[Captain] Ale żeby inwestować w revshare też trzeba się na tym znać, wiedziec do jakiego programu wejść,ocenić, czy jest dobra pora na inwestycje, czy może jest już za późno lub tez w której chwili z niego wyjsc żeby nie być stratnym.W internecie każdy zarobek wiąże się z ryzykiem.

Ucz się ucz Wink W końcu są ludzie, którzy regularnie zarabiają z OB
Dlatego twierdzę, że OB to matematyka, a nie czysty hazard Tongue

Chyba każda dziedzina wymaga wiedzy, żeby zarabiać. Jerk2


RE: Co z tymi Opcjami? - adilat92 - 13-10-2017 19:58

xela94 a Tobie jak idzie gra z pomocą Matta?
Rolleyes


RE: Co z tymi Opcjami? - xela94 - 13-11-2017 18:13

(13-10-2017 19:58)adilat92 napisał(a):  xela94 a Tobie jak idzie gra z pomocą Matta?
Rolleyes

Nauka nauka no i jeszcze raz nauka. PA, formacje itd.
Oprócz tego kupiłem jedną ze strategii Matta. Cały czas ja testuje. Wygląda obiecująco. Wiele ludzi z którymi pisałem twierdzi, że z tą strategią regularnie zarabia. Oczywiście siedzą w OB już dłuższy czas i nie polegają tylko i wyłącznie na strategii. Dlatego mają wyniki Wink


RE: Co z tymi Opcjami? - adilat92 - 17-11-2017 21:25

Ja 100dolców przerypałem na opcjach to nie jest takie łatwe jak sie wydaje, mam nadzieję, że w przyszłości te pieniążki + odpowiedni procent wróci do mnie.


RE: Co z tymi Opcjami? - gibon21 - 18-11-2017 15:28

[Obrazek: f6q8osldgj5o_t.jpg]