Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Fałszywy email od PayPal - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Fałszywy email od PayPal (/Temat-Falszywy-email-od-PayPal-151450)



Fałszywy email od PayPal - Adriano42 - 10-10-2017 14:46

Nie wiem czy takie coś było, kiedyś coś mi się przewinęło przez oczy, ale warto dodać jeszcze raz dla przypomnienia bo dziś dostałem email od "supportu Paypal" o blokadzie mojego konta na 24. Oczywiście wszystko fake, bo jakżeby inaczej:


[Obrazek: dmw3u8.png]


Oczywiście po wejściu w link przeniesie Was na fałszywą stronę PayPala i żeby się zalogować. Pozdrawiam.


RE: Fałszywy email od PayPal - rachman - 10-10-2017 17:01

Też mam ale w spamie. Mail nie przyszedł nawet z domeny paypala więc dziwne ze kliknąłeś Wink


RE: Fałszywy email od PayPal - Adriano42 - 10-10-2017 19:07

(10-10-2017 17:01)rachman napisał(a):  Też mama ale w spamie. Mail nie przyszedł nawet z domeny paypala więc dziwne ze kliknąłeś Wink

Nie kliknąłem - bardzo często sprawdzam co kryje się pod takowymi linkami, aby wiedzieć co to nowego ludzie wykombinowali.


RE: Fałszywy email od PayPal - rachman - 10-10-2017 22:28

Cytat:Oczywiście po wejściu w link przeniesie Was na fałszywą stronę PayPala
Acha, ok bo to wyżej tak zrozumiałem Wink Też sprawdzam takie listy. Nagłówki dużo mówią ale tu nawet nie wysilili się by sfałszować skąd mail przyszedł beka Kiepska akcja ale na laików może coś tam ...


RE: Fałszywy email od PayPal - ggusiaja - 10-10-2017 22:32

Nie dostałam nigdy takiego, ale dobrze wiedzieć, bo będę teraz jeszcze bardziej ostrożnaSmile


RE: Fałszywy email od PayPal - rachman - 10-10-2017 22:38

@ggusiaja maile od PP mają w treści Twoje imię i nazwisko i przychodzą z ich domeny a nie jakiejś podróbki alerta kropka com Wink


RE: Fałszywy email od PayPal - ggusiaja - 10-10-2017 23:02

Tak, racjaSmile


RE: Fałszywy email od PayPal - Adriano42 - 11-10-2017 05:33

Dokładnie jak pisze rachman, a nawet gdyby ktoś miał wątpliwości, to wystarczy najechać na odnośnik i sprawdzić link do którego przekierowuje - peapely.com raczej nie należy do PayPal Idea