Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nie widze mojego posta reklamowego na facebooku - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: Nie widze mojego posta reklamowego na facebooku (/Temat-Nie-widze-mojego-posta-reklamowego-na-facebooku-151434)



Nie widze mojego posta reklamowego na facebooku - Soplica - 09-10-2017 21:08

[Obrazek: aaspng_qrnwppr.png]

Witam utworzyłem kampanię na facebooku i nie widzę posta sponsorowanego na moim fanpage'u ani nie generuję on żadnego zasięgu. Co jest grane?

Nie ustawiałem, żadnej daty emisji itp.

//Edit, dobra zaczęło coś hulać, ale dalej nie widzę tego posta na fanpage'u - To normalne?


RE: Nie widze mojego posta reklamowego na facebooku - Dante_/ - 09-10-2017 21:49

Nie będziesz widzieć, ponieważ tak ustawiłeś reklamę, a jeżeli chcesz zobaczyć jak wygląda post u innych i zarządzać komentarzami to wchodzisz w "menedżer reklam" -> klikasz edytuj kampanie -> po prawej stronie klikasz reklama ( Obrazy, filmy, zdjęcia i linki ) -> linki ( prawy górny róg ) -> zarządzaj komentarzami na facebook'u.


RE: Nie widze mojego posta reklamowego na facebooku - elpapa - 10-10-2017 12:18

Powinna być informacja na main page zaraz po zalogowaniu się w prawym górnym rogu!


RE: Nie widze mojego posta reklamowego na facebooku - Soplica - 10-10-2017 15:27

Panowie a mam teraz inny problem. W statystykach reklamy mam info, że łącznie mam 14 kliknięć w link. Dzisiaj naliczyło 7 kliknięć w link a panel w eforsa.pl pokazuję tylko 3 odsłony linka :S - O co tu biega, eforsa źle zlicza czy ta reklama na fejsie.


RE: Nie widze mojego posta reklamowego na facebooku - Dante_/ - 11-10-2017 13:41

Facebook zlicza każde wejście ( nawet z tego samego IP ), więc ktoś mógł kliknąć kilka razy, a eforsa zlicza unikatowe prawdopodobnie. W menedżerze reklam możesz zobaczyć częstotliwość ( średnia liczba wyświetleń reklamy na osobę ) u mnie to wynosi 2,63, więc liczę się z tym, że ilość wejść na FB nie jest taka sama w panelu subów.