Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Znikające komentarze na Facebook - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: Znikające komentarze na Facebook (/Temat-Znikajace-komentarze-na-Facebook-151433)



Znikające komentarze na Facebook - aero2 - 09-10-2017 21:01

Witam.

Mam taki problem na realnym stażowym koncie Facebook, komentuję post znajomej na jej profilu, po czym po kilku godzinach przestaję widzieć swój komentarz, a czasem także innych jej znajomych co go komentowali, ale oni to wszystko widzą mój komentarz i swoje, tylko ja nie. Nie wie w czym tkwi przyczyna, czy ktoś spotkał się już z takim problemem?


RE: Znikające komentarze na Facebook - mysc - 10-10-2017 00:37

Mnóstwo razy.. czasem znikają komentarze, czasem posty - a później wszystko się spowrotem pojawia. Niestety nie wiem od czego to zależy Sad Jeśli te posty zniknęły dzisiaj, jutro już je zapewne będziesz widział normalnie.

Swoją drogą, możesz też sprawdzić czy są widoczne na mobilnej wersji FB - m.facebook.com Smile


RE: Znikające komentarze na Facebook - aero2 - 10-10-2017 12:23

@[mysc]
Na m.facebook.com widać tylko na zwykłym nie.Smile


RE: Znikające komentarze na Facebook - mysc - 10-10-2017 12:46

No właśnie.. także nic nie zrobisz, trzeba czekać aż się pojawią same. Sporo jest takich błędów na FB.. najgorsze jest chyba aktualizowanie FP i grup, zanim się zaktualizują wszystkie, to część jest już o dwie aktualizacje w przód ;p