Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
strona MixBet.PRO zarabiaj w skinach CS GO - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: strona MixBet.PRO zarabiaj w skinach CS GO (/Temat-strona-MixBet-PRO-zarabiaj-w-skinach-CS-GO-151430)



strona MixBet.PRO zarabiaj w skinach CS GO - Tomson - 09-10-2017 20:30

1.Nazwa przedmiotu :
Strona MixBet.PRO

2.Screen :
[Obrazek: mixbetss.jpg]

3.Opis przedmiotu :

Mam na sprzedaż innowacyjną stronę http://www.mixbet.pro, na której można wygrywać skiny grając mecze na faceit.

W skrócie na czym to polega:

- użytkownik loguje się za pośrednictwem steam
- klika przycisk „deposit items” i wysyła ofertę którą akceptuje bot
- gra mecz na faceit(na zasadach określonych w regulaminie które uniemożliwiają oszukiwanie)
- wygrywa lub przegrywa skiny

Ogólnie istniała i w sumie dalej istnieje tego typu strona pod matchmakingi. Tylko że oni mają problem z cheaterami + banują niewinnych użytkowników i zabierają im skiny - dlatego mają słabą opinię.
Użycie platformy faceit jest tutaj kluczowe, bo zna ją praktycznie każdy gracz csa, posiada ona najlepszego antycheata, pozwala na podgląd zaawansowanych statystyk oraz w razie czego każdy może pobrać demko z meczu.
Strona jest zrobiona na cmsie wordpress, aby można było w łatwy sposób edytować niektóre rzeczy(np. slider). Po zakupie poinformuję jak obsługiwać stronę oraz dam pomysły jak można ją rozreklamować. Oczywiście dodam też takie rzeczy jak avatar, inne tła do slidera, logo w formacie edytowalnym .psd.

4.Kontakt :

Jeśli ktoś jest zainteresowany to proszę o kontakt na pw lub steam http://steamcommunity.com/id/mixbet/

5.Cena :

Cena 1000 zł.
Istnieje ewentualnie możliwość współpracy i wspólnego prowadzenia strony, jeśli jesteś w stanie zaoferować coś innego niż marketing i grafika(bo na tym znam się ja).

6.Sposób zapłaty za przedmiot :

Przelew/Paypal


RE: strona MixBet.PRO zarabiaj w skinach CS GO - makecash - 10-10-2017 02:19

Napisz ile strona zarobila i ile ma uzytkownikow. Po prostu jakies staty


RE: strona MixBet.PRO zarabiaj w skinach CS GO - Tomson - 10-10-2017 08:29

@[makecash]

Nie napisałem, ponieważ strona nie wystartowała. Były jedynego dnia po prostu przeprowadzane testy czy wszystko działa, napisałem wtedy na pewnym forum że zrobiłem taką stronę: weszło z 10 osób, zarejestrowało się 5, zagrała jedna. No ale wniosków z tego to raczej nie ma co wyciągać Wink


RE: strona MixBet.PRO zarabiaj w skinach CS GO - prelude - 10-10-2017 10:07

coś innego niż marketing i grafika(bo na tym znam się ja)

no to do dziełaSmile

a na poważnie.. są duże, bardzo mocne platformy tego typu tyle że 2w1 tzn. zarówno obstawianie jak i granie odbywa się na tej samej stronie a tutaj jest narzędzie jakby pod zewnętrzny serwer...ludzie są leniwi.. myślę, że to za prosty pomysł.

Założyłem konto i spodziewałem się, że to da mi dostęp do jakiejś większej ilości informacji niż te przed zalogowaniem, ale się rozczarowałem... mamy tu tylko info o co chodzi i depozyt skinów..

Gdybyś to bardziej rozbudował (skoro faceit daje tyle informacji) o jakieś trwające/oczekujące zakłady, ich wyniki, linki do dem do pobrania bezpośrednio z Twojej strony, jakieś forum do skrzykiwania się ludzi itd...

Tylko wtedy zmierzasz już do tego co jest na rynku, no ale to Ci może dać dużo większe szanse bo narazie to nawet startupem ciężko to nazwać.


RE: strona MixBet.PRO zarabiaj w skinach CS GO - Tomson - 10-10-2017 11:48

@[prelude] duże platformy tego typu, jakiś przykład? właśnie takich stron nie ma... są ruletki, jackpoty i obstawianie meczy profesjonalnych.. niby jest strona typu pvpro gdzie można zagrać 1 vs 1 ale o maks 10 centów

co do rozbudowy o statystyki to nie ma sensu, ponieważ są już strony temu dedykowane np. faceistats i upixela Smile
strona ma być prosta, bez tego typu niepotrzebnych bajerów, bo to jest dostępne na zwykłym faceit i innych stronach a wspomniałem o statystykach - bo są one ważne z punkty widzenia moderatora, a nie użytkowników

(10-10-2017 10:07)prelude napisał(a):  no to do dziełaSmile
chcę sprzedać stronę lub szukam osoby która mi z nią pomoże, ponieważ robię aktualnie coś innego i nie mam na nią czasu


RE: strona MixBet.PRO zarabiaj w skinach CS GO - pokasowe-mi - 10-10-2017 17:08

Potrzebujesz pomocy? Napisz do mnie na pw lub dodaj bezpośrednio na steamie.


RE: strona MixBet.PRO zarabiaj w skinach CS GO - Tomson - 10-10-2017 17:52

(10-10-2017 17:08)pokasowe-mi napisał(a):  Potrzebujesz pomocy? Napisz do mnie na pw lub dodaj bezpośrednio na steamie.

dodałem na steam


RE: strona MixBet.PRO zarabiaj w skinach CS GO - Tomson - 12-10-2017 14:48

nadal aktualne, mogę również zaoferować % z zysków za skiny na rozkręcenie(które poszły by głównie na organizację turniejów na faceit w celu wypromowania strony)


RE: strona MixBet.PRO zarabiaj w skinach CS GO - Tomson - 24-10-2017 13:02

Podbijam


strona MixBet.PRO zarabiaj w skinach CS GO - yazir - 18-12-2017 14:13

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.