Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Czy spamowanie na forach się opłaca? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Czy spamowanie na forach się opłaca? (/Temat-Czy-spamowanie-na-forach-sie-oplaca-151395)

Strony: 1 2


Czy spamowanie na forach się opłaca? - Soplica - 08-10-2017 15:42

Witam czy spamowanie na forach się opłaca? - Dużo forów dyskusyjnych jest teraz martwych ale dalej mają dużo zawartości toteż dużo osób przegląda dane fora w ciągu dnia. Czy zakładając tematy mogę liczyć na to, że będą one wysoko w wyszukiwarce google?


RE: Czy spamowanie na forach się opłaca? - szykiryki - 08-10-2017 15:53

Dużo for (forów?) ma również bardzo aktywne strony, gdzie są tysiące użytkowników komentujących, a nowe tematy pojawiają się z minuty na minute. Proponuje skupić się na tych, a nie na tych martwych Smile


RE: Czy spamowanie na forach się opłaca? - Soplica - 08-10-2017 16:12

(08-10-2017 15:53)szykiryki napisał(a):  Dużo for (forów?) ma również bardzo aktywne strony, gdzie są tysiące użytkowników komentujących, a nowe tematy pojawiają się z minuty na minute. Proponuje skupić się na tych, a nie na tych martwych Smile

Ale przy sub sms to nie ma sensu bo wiadomo fora aktywne = zawzięta administracja + moderacja.


Serio postowanie na martwych forach nic nie daję? - Mimo, że wciąż są odwiedzane przez randomowych userów?


RE: Czy spamowanie na forach się opłaca? - szykiryki - 08-10-2017 17:00

Spróbuj i zobaczysz czy "coś" dająSmile. Ja wrzucam posty na tych aktywnych, owszem trzymają się czasami mniej niż godzinę, ale i tak docierają do sporej ilości osób.


RE: Czy spamowanie na forach się opłaca? - rachman - 08-10-2017 18:22

Martwe? No jak martwe to mniej lubiane przez boty a więc i w serpach będą spadać z czasem. Jakieś wyniki będą ale czy zadowalające to już musisz spr.


RE: Czy spamowanie na forach się opłaca? - ggusiaja - 08-10-2017 18:28

Myślę, że warto próbować w wielu miejscach, czasem się udajeSmile


RE: Czy spamowanie na forach się opłaca? - Soplica - 08-10-2017 19:52

(08-10-2017 17:00)szykiryki napisał(a):  Spróbuj i zobaczysz czy "coś" dająSmile. Ja wrzucam posty na tych aktywnych, owszem trzymają się czasami mniej niż godzinę, ale i tak docierają do sporej ilości osób.

Ale czy na tych aktywnych forach liczysz na to, że ktoś skorzysta z twojej oferty ze stałych użytkowników czy przez tą godzinę jest szansa duża, że ktoś wbiję z wyszukiwarki? - Bo tak szczerze na logikę biorąc to użytkownicy forum są zwykle wyczuleni na jakiekolwiek reklamy itp.


RE: Czy spamowanie na forach się opłaca? - war43 - 08-10-2017 20:02

(08-10-2017 19:52)Soplica napisał(a):  
(08-10-2017 17:00)szykiryki napisał(a):  Spróbuj i zobaczysz czy "coś" dająSmile. Ja wrzucam posty na tych aktywnych, owszem trzymają się czasami mniej niż godzinę, ale i tak docierają do sporej ilości osób.

Ale czy na tych aktywnych forach liczysz na to, że ktoś skorzysta z twojej oferty ze stałych użytkowników czy przez tą godzinę jest szansa duża, że ktoś wbiję z wyszukiwarki? - Bo tak szczerze na logikę biorąc to użytkownicy forum są zwykle wyczuleni na jakiekolwiek reklamy itp.

Dziś wszyscy są wyczuleni na reklamę, witamy w XXI wieku.
Dlatego najlepsza reklama to taka, która nie wygląda jak reklama Smile
(czyt. Marketing Szeptany, Content Marketing itp.)

W praktyce wygląda to mniej więcej tak:
Przykład 1.
Hej ! Wypróbujcie nowy szampon do włosów marki XX ! Jest idealny, najlepszy, nie ma sobie równych, blablabla <--- 10 kliknięć, post usunięty po 10 minutach.

Przykład 2.
Poradnik pt. "Jak dbać o włosy"
XXXXXXXX [Logicznie napisany poradnik składający się z ~1000 słów, w którym "przy okazji" zamieszczony jest odnośnik do tego samego szamponu, o którym wspomniałem wyżej]
<--- 50 kliknięć dziennie, post żyje "wiecznie" i robi za automat.


RE: Czy spamowanie na forach się opłaca? - wrzochal11 - 09-10-2017 11:53

Dokładnie, świetnie kolega wyżej zobrazował to na przykładzie.
Dzisiaj wartościowa treść się bardziej liczy, a nie papka marketingowa.
Czasami trzeba stracić, napisać coś wartościowego, dać coś od siebie, ale potem można dzięki temu dużo zyskać.


RE: Czy spamowanie na forach się opłaca? - Captain - 09-10-2017 17:22

Jeśli chcesz spamować ręcznie i na małą skalę to idź klikać w buxach, albo zarabiać na MyPay.pl (tam nawet fajnie zarobisz). Bardziej się opłaci.

Nie widziałem nigdy nikogo kto by spamował na forach ręcznie bo to nie za bardzo sensu. Ludzie tworzą do tego boty które w tym samym czasie naspamują 20 razy więcej niż Ty byś to zrobić ręcznie i wtedy już coś na tym zarobić można. Tylko, że spamowanie na taką dużą skalę może być karalne, więc licz się z tym, ze mogą się jakieś problemy przez to pojawić, chyba, że ogarniesz sobie jakieś proxy, vpny i inne cuda.


Nie polecam tego sposobu zarobku. A jeśli chcesz spamować subami to już w ogóle - średnia inteligencji ludzi na forach jest wyższa od tych na fb. Gdyby było inaczej siedzieliby na grupach fb. Więc raczej mało kto się na te suby złapie.