Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
SMS Premium czyli monotonia na forum - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: SMS Premium czyli monotonia na forum (/Temat-SMS-Premium-czyli-monotonia-na-forum-151392)

Strony: 1 2


RE: SMS Premium czyli monotonia na forum - miprat - 26-10-2017 15:24

Co złego jest w sms? Jeżeli ktoś działa zgodnie z prawem i wszelkimi regulaminami to nie uważam, żeby było w tym coś złego Wink


RE: SMS Premium czyli monotonia na forum - rachman - 26-10-2017 20:14

Cytat:Co złego jest w sms?
W smsach siedzi devil 4


RE: SMS Premium czyli monotonia na forum - satanowicz - 26-10-2017 22:54

(08-10-2017 14:02)Pakula napisał(a):  Zauważyłem od dłuższego czasu, że forum zarabiam.com już staje sie typowo SMS-owo - Premium ...
Zauważyliście też to? Czy tylko ja? :/

to takie narzekanie czy widzisz rozwiązanie? ;-)


RE: SMS Premium czyli monotonia na forum - sylwestrowanoc24 - 29-10-2017 21:13

(26-10-2017 22:54)satanowicz napisał(a):  
(08-10-2017 14:02)Pakula napisał(a):  Zauważyłem od dłuższego czasu, że forum zarabiam.com już staje sie typowo SMS-owo - Premium ...
Zauważyliście też to? Czy tylko ja? :/

to takie narzekanie czy widzisz rozwiązanie? ;-)

Nie widzę sensu rozwiązywać coś co jest pozytywne a nie przeciwnie. Stawiam że to narzekanie Big Grin pokerface