Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
SMS Premium czyli monotonia na forum - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: SMS Premium czyli monotonia na forum (/Temat-SMS-Premium-czyli-monotonia-na-forum-151392)

Strony: 1 2


SMS Premium czyli monotonia na forum - Pakula - 08-10-2017 14:02

Zauważyłem od dłuższego czasu, że forum zarabiam.com już staje sie typowo SMS-owo - Premium wszędzie tylko reklamy albo poradniki i dyskusje na temat tego typu zarobku do tego pełno reklam na skrzynce od firm SMS Premium. Jeszcze kilka lat temu na spędzałem na tym forum sporo czasu, a teraz wszystko zmierza prawie w jeden kontent, aż odechciewa się spędzać na forum więcej czasu.
Zauważyliście też to? Czy tylko ja? :/


RE: SMS Premium czyli monotonia na forum - KontrolC - 08-10-2017 14:11

Głównie tak zarabiają, co ja bym wszystkich zgłosił, ale... No chamski wyzysk na zarobek


RE: SMS Premium czyli monotonia na forum - danoneksss - 08-10-2017 14:54

Każdy zarabia na tym na czym chce...
W czym problem?
Nie podoba Ci się forum to na nie nie wchodź - proste.


RE: SMS Premium czyli monotonia na forum - Pakula - 08-10-2017 15:14

(08-10-2017 14:54)danoneksss napisał(a):  Każdy zarabia na tym na czym chce...
W czym problem?
Nie podoba Ci się forum to na nie nie wchodź - proste.

Widzę, że Cie uraziłem nie wiem czym :]
Wyraziłem swoją opinię na temat forum jeśli Ci sie coś nie podoba to nie czytaj, a nie od razu wyganiasz ludzi. Trochę tolerancji


RE: SMS Premium czyli monotonia na forum - Tidus - 08-10-2017 15:26

Reklamy są od serwisów premium sms, bo te serwisy wykupują sobie reklamy.
Nie widzę jednak natłoku poradników na temat subsms - sprawdź np. ostatnie poradniki @[Klin], które można wykorzystać pod co tylko chcesz.

Ja za to odczuwam inaczej - kiedyś było mnóstwo poradnikó subsms (praktycznie każdy poradnik), a teraz jest tego mało. To jest forum o zarabianiu przez internet, więc ludzie zarabiający na premium sms rozmawiają o premium sms :|

Dyskusje są na każdy temat - akurat w działach o subsms są dyskuje o subsms, a jak chcesz popisać o seo to wchodzisz w tematy o seo.
nie rozumiem problemu

Użytkownicy tworzą content - brakuje Ci dyskusji na pewien temat to ją zacznij.


RE: SMS Premium czyli monotonia na forum - Dante_/ - 08-10-2017 18:19

Co do reklam to dane serwisy zarabiają to stać ich na wykupienie reklam, a co do poradników to tworzą UŻYTKOWNICY FORUM, jeżeli brakuje Tobie poradników/content'u do czegoś innego to stwórz sam, nie ma co narzekać. A i jak kilka lat temu nie słyszałem nic o sub/premium sms to nie jest "wina" forum, po prostu wtedy sub/premium sms były mniej znane.


RE: SMS Premium czyli monotonia na forum - Admin - 09-10-2017 11:11

Nie ma sensu abym powielał to co już wyjaśnili Ci użytkownicy - to społeczność decyduje na czym zarabia i o czym chce dyskutować, nikt z Nas niczego nikomu nie narzuca, prawdę mówiąc napisałeś ten temat jakbyś był osobą która zalogowała się tu pierwszy raz i nie miała zielonego pojęcia o zarobkowaniu w sieci ani czemu tak naprawdę służy to forum... logiczne jest że najczęściej poruszane jest to na czym najwięcej ludzi zarabia. Zresztą mam wrażenie że przespałeś ostatnie 3 lata kiedy to branża smsowa królowała, teraz stanowi mały ułamek tego co było z rok temu.

Rynek internetowy regularnie się zmienia, kiedyś na forum królowały buxy i surfbary, innym razem PPA/CPA które ustąpiło miejsca łatwiejszym do promocji SMSom premium, jeszcze inni bazują na polskich programach partnerskich, bukmacherce czy kryptowalutach... można byłoby tak wymieniać w nieskończoność. Zawsze jakaś gałąź ma większe lub mniejsze zainteresowanie, z biegiem czasu wszystko się zmienia i nie mamy na to żadnego wpływu Smile

W sumie nie wiem czego oczekiwałeś i do kogo miałeś pretensje w tym wątku, bo przedstawiona przez ciebie sytuacja ma miejsce od 8 lat - zawsze coś jest bardziej popularne, a coś mniej Smile i to tak jak byś 8 lat temu miał pretensje że na forum o zarabianiu główną tematyką poruszaną przez użytkowników był lockerz - serwis z nagrodami Smile


RE: SMS Premium czyli monotonia na forum - Tomson - 09-10-2017 19:55

Większość osób zarabia na sms premium, dlatego jest to tak popularne na forum. W miarę to oczywiste. Ja też o wiele mniej siedzę na forum niż kiedyś, bo zarabiam w inny sposób niż większość. No ale co zrobisz, nic nie zrobisz Tongue


RE: SMS Premium czyli monotonia na forum - rachman - 09-10-2017 22:06

Życie. Też nie kręcą mnie smsy więc zaglądam do innych działów a reklamy na pw? No na czymś musi forum zarabiać. Rzadko są więc niewielka uciążliwość Wink


RE: SMS Premium czyli monotonia na forum - shf - 16-10-2017 22:18

Lockerz hah Big Grin pamiętam też UrwijNagrody / Takeagift Big Grin kiedyś forum to tylko tym żyło i DARMOWE NAGRODY a teraz to przeszłość i królują SMSki i suby. Na rynek wchodzi IVR i rożne "Direct Mobile?" czy jakoś tak więc może za jakiś czas to będzie królowało a nie sms ? Wink