Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
DuoLife - super biznes i super perspektywy? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: DuoLife - super biznes i super perspektywy? (/Temat-DuoLife-super-biznes-i-super-perspektywy-151361)

Strony: 1 2


DuoLife - super biznes i super perspektywy? - itolek100 - 06-10-2017 20:51

Cześć, jakiś czas temu natknąłem się na grupę na FB o biznesie. Grupa szkoli osoby w zakresie marketingu itp. Wszystko jest tworzone by zarabiać na DuoLife.
Na czym to wszystko polega?
Na poczatku oczywiście szkolisz sie w zakresie marketingu, jak rozmawiać z potencjalnymi osobami zainteresowanymi. Następnie wchodzisz w biznes, kupujesz zestaw startowy za 600zl (nie tracisz tych pieniedzy tylko kupujesz różne rzeczy (suplementy, witaminy itd) możesz je sprzedać na allegro, użyć, dac na prezent). Polega to na tym że mięsiecznie znajdujesz minimum jedna zainteresowana osobę która dodajesz na grupę, ona tam sie szkoli, potem zaklada konto kupuje zestaw i szuka kolejnej osoby. I tak w kółko: ja znajduje jedna osobę, osoba polecona znajduje osobę i znaleziona osoba znajduję osobę xD itd. Po max 4 miesiącach zarabiasz pasywnie niezła sumkę ktora rośnie co miesiąc (ciagle znajdujemy kolejna osobę). Wszystko wydaje sie być mega proste a pieniądze w późniejszym czasie same się mnożą.
Moje pytanie pada w tym momencie: ile w tym prawdy? Może ktoś zna DuoLife, a może w ogóle ktoś tam działa i wie czy to wszystko nie jest jakims wielkim scamem? Jak to wyglada w praktyce?

(Sorcia za ewentualne błędy ale pisałem na szybko w autobusie)

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka


RE: DuoLife - super biznes i super perspektywy? - patrolpxd - 06-10-2017 20:55

A to nie jest przypadkiem zwykły MLM? XD Bo z tego Co napisałeś to tak to wygląda Big Grin

Wysłane z SM-J500FN via Tapatalka


RE: DuoLife - super biznes i super perspektywy? - Shadow271 - 06-10-2017 20:56

(06-10-2017 20:51)itolek100 napisał(a):  I tak w kółko: ja znajduje jedna osobę, osoba polecona znajduje osobę i znaleziona osoba znajduję osobę xD itd.

Czyli piramida finansowa,
tak hipotetycznie a co gdyby dołączyli wszyscy ludzie na świecie? Rolleyes


RE: DuoLife - super biznes i super perspektywy? - itolek100 - 06-10-2017 21:04

(06-10-2017 20:56)Shadow271 napisał(a):  
(06-10-2017 20:51)itolek100 napisał(a):  I tak w kółko: ja znajduje jedna osobę, osoba polecona znajduje osobę i znaleziona osoba znajduję osobę xD itd.

Czyli piramida finansowa,
tak hipotetycznie a co gdyby dołączyli wszyscy ludzie na świecie? Rolleyes
Nie skończą się bo ciągle przybywa ludzi, którzy skończyli 18lat xD


RE: DuoLife - super biznes i super perspektywy? - Xanter98 - 06-10-2017 21:23

Zwykły MLM.


RE: DuoLife - super biznes i super perspektywy? - Investors - 06-10-2017 22:12

Jak nie polecisz nie zarobisz tyle w tym temacie.


RE: DuoLife - super biznes i super perspektywy? - jjusti18 - 07-10-2017 09:14

Nie wiele wiem w tym temacie, jednak słyszałam że każdy kto prowadzi swój biznes powinien pojawić się na Europejskim Forum Gospodarczym – Łódzkim 2017. Będzie można wziąć udział w Sesji Inauguracyjnej oraz Uroczystej Gali.


RE: DuoLife - super biznes i super perspektywy? - karoltevez92 - 07-10-2017 10:16

Mój kuzyn wczoraj był na spotkaniu z nimi gdzieś w Toruniu. Pranie mózgu mu niezłe zrobili, czego to on nie będzie miał dzięki współpracy z nimi. Czy mogą wyniknąć jakieś kłopoty z tego ?Jerk2


DuoLife - super biznes i super perspektywy? - itolek100 - 07-10-2017 11:42

Nikt nie działa w DuoLife by na prawde mi doradzić czy to ma w ogóle jakiś sens? Sad

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka


RE: DuoLife - super biznes i super perspektywy? - twardy - 07-10-2017 12:02

Masz gadane? Umiesz wciskac ludziom ciemnote? Chcesz zeby Cie rodzina i znajomi znienawidzili? Chcesz byc diamentem?

Kazdy MLM jest taki sam. Naganiasz i dobrze wcikasz produkty? Zarabiasz.