Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pozycjonowanie filmu na YouTube 2018 - PPA/CPA - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek: Pozycjonowanie filmu na YouTube 2018 - PPA/CPA (/Temat-Pozycjonowanie-filmu-na-YouTube-2018-PPA-CPA-151344)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25


RE: Pozycjonowanie filmu na YouTube 2017 - PPA/CPA - Mksiak - 13-10-2017 07:47

(12-10-2017 15:36)Chada napisał(a):  Po moich testach:
1 filmik - jest pozycja 3 ale raczej bez konkurencji - brak zysku dla mnie
2 filmik - nie ma go w Youtube albo i ja go nie widzę
3 filmik - Jest w youtube na 3 pozycji pod Hack - niby nisza dość popularna ale też nie odczuwam jakoś żadnych wejść z tego
4 filmik - wczoraj opublikowałem, wbił się na pozycje 10-15 w youtube - wpadło 1,5$, ale teraz go nie ma w Youtube

Sprawdzę dziś Analitycs, zobaczymy dokładnie ile było z youtube, jeśli nie ustabilizuję się to i nie będą wpadać aktywacje to trochę lipa i już nie będę korzystać z metody - Wydałem 50$ na testy

50$? U mnie metoda się sprawdza, nie wydałem nic, a przez ostatnie 24h wpadło +10$ , jak ma się odpowiedni plan to nie trzeba żadnego wkładu Idea


RE: Pozycjonowanie filmu na YouTube 2017 - PPA/CPA - Chada - 13-10-2017 07:51

U mnie się nie sprawdziła Smile
Te pozycje które są, widać tylko w moim Youtube - sprawdzałem checkerem i ich nie ma, chyba ze on źle działa.

Ja osobiście nie będę więcej inwestować, zrobiłem wszystko jak jak w poradniku Smile

Oczywiście zawsze efekty mogą przyjść po ustabilizowaniu


RE: Pozycjonowanie filmu na YouTube 2017 - PPA/CPA - Arhard - 15-10-2017 19:16

(05-10-2017 17:47)Klin napisał(a):  http://smmstore.pro/

Wiecie może jaki jest czas oczekiwania na zrealizowanie usługi dodania środków na konto w smmstore.pro przy płatności PayPal.
Pieniądze wysłałem, screenshota z PayPal-a zrobiłem i wysłałem w zakładce Tickets.

edit: po 11h dostałem pieniądze na konto. (Tylko że ja wysyłałem o 20.00 czasu polskiego, a u niego była 01.00 w nocy).


RE: Pozycjonowanie filmu na YouTube 2017 - PPA/CPA - iPlusOfficial - 16-10-2017 19:34

Co jeśli po dodaniu hr views, lików, komentarzy i opublikowaniu filmu film w ogóle nie zyskuje wyświetleń, nie ma go nawet w pierwszej 200 yt? To już nie pierwszy raz :/ Po prostu film sobie wisi a nie ma żadnego ruchu. Film z tą samą niszą dodany nawet na nowym koncie ma ruch, co prawda mały, ale jest.

//edit. wczoraj jeszcze moglem wyszukać film gdy wpisałem nisza + nazwa kanału, teraz sie nic nie pojawia...
//edit2. jednak działa, opisze to w poście niżej


RE: Pozycjonowanie filmu na YouTube 2017 - PPA/CPA - emilub - 20-10-2017 12:24

[Obrazek: gLzQntt.png]



co to za strona/program do sprawdzania pozycji yt?


RE: Pozycjonowanie filmu na YouTube 2017 - PPA/CPA - iPlusOfficial - 21-10-2017 14:54

Ponad tydzień temu pisałem, że nie działa, ale jednak działa i propsy za ten poradnik. Najpierw YT usunął ten film z wyszukiwarki, za nic nie dało się go wyszukać. Potem Youtube odjął wyświetlenia "slow speed not HR", po 3 dniach mi je oddał, jednak dalej nie było go w wynikach wyszukiwania. Od dziś/wczoraj jakiś ruch mały zauważyłem na bitlinkach, dziś szukam głównego keyworda i jest #4 na głównym tagu. Reszta tagów również na ładnych pozycjach. Więcej takich poradników! Big Grin Dzięki wielkie.


RE: Pozycjonowanie filmu na YouTube 2017 - PPA/CPA - radek0389 - 22-10-2017 13:18

(21-10-2017 14:54)iPlusOfficial napisał(a):  Ponad tydzień temu pisałem, że nie działa, ale jednak działa i propsy za ten poradnik. Najpierw YT usunął ten film z wyszukiwarki, za nic nie dało się go wyszukać. Potem Youtube odjął wyświetlenia "slow speed not HR", po 3 dniach mi je oddał, jednak dalej nie było go w wynikach wyszukiwania. Od dziś/wczoraj jakiś ruch mały zauważyłem na bitlinkach, dziś szukam głównego keyworda i jest #4 na głównym tagu. Reszta tagów również na ładnych pozycjach. Więcej takich poradników! Big Grin Dzięki wielkie.
A jakieś $$ się pojawiły w związku z tym Big Grin? Jaka ilość wyszukiwań na ten kw na #4 pozycji?


Ps. A tak btw, to wchodzą w grę jakieś lajki, wyświetlenia ze stron typu addmefast (jeśli w ogóle oferują HR viewsy?)? Czy z tym dać sobie spokój?


RE: Pozycjonowanie filmu na YouTube 2017 - PPA/CPA - iPlusOfficial - 22-10-2017 17:59

(22-10-2017 13:18)radek0389 napisał(a):  
(21-10-2017 14:54)iPlusOfficial napisał(a):  Ponad tydzień temu pisałem, że nie działa, ale jednak działa i propsy za ten poradnik. Najpierw YT usunął ten film z wyszukiwarki, za nic nie dało się go wyszukać. Potem Youtube odjął wyświetlenia "slow speed not HR", po 3 dniach mi je oddał, jednak dalej nie było go w wynikach wyszukiwania. Od dziś/wczoraj jakiś ruch mały zauważyłem na bitlinkach, dziś szukam głównego keyworda i jest #4 na głównym tagu. Reszta tagów również na ładnych pozycjach. Więcej takich poradników! Big Grin Dzięki wielkie.
A jakieś $$ się pojawiły w związku z tym Big Grin? Jaka ilość wyszukiwań na ten kw na #4 pozycji?


Ps. A tak btw, to wchodzą w grę jakieś lajki, wyświetlenia ze stron typu addmefast (jeśli w ogóle oferują HR viewsy?)? Czy z tym dać sobie spokój?

Na test wziąłem niszę mało wyszukiwaną, żeby tylko sprawdzić czy działa. Jeszcze żadnych zysków nie przyniosła, ale pewnie przyniesie i się zwróci, no chyba że usuną mi film Big Grin. Jak coś wpadnie to napiszę Wink


RE: Pozycjonowanie filmu na YouTube 2017 - PPA/CPA - Waldes93 - 25-10-2017 22:56

Jeśli chodzi o hacki i yt to już tak średnio się opłaca. Raz, że filmy szybko padają i trzeba robić różne rzeczy aby film się utrzymał czy też nie Big Grin Ogólnie hacki bym odpuścił i zajął się jakimiś filmami albo programami (download) itp.


RE: Pozycjonowanie filmu na YouTube 2017 - PPA/CPA - Klin - 26-10-2017 19:51

(20-10-2017 12:24)emilub napisał(a):  [Obrazek: gLzQntt.png]



co to za strona/program do sprawdzania pozycji yt?

https://serpbook.com/


(22-10-2017 13:18)radek0389 napisał(a):  Ps. A tak btw, to wchodzą w grę jakieś lajki, wyświetlenia ze stron typu addmefast (jeśli w ogóle oferują HR viewsy?)? Czy z tym dać sobie spokój?

Bierz tylko od dostawców smm, żadne serwisy wymiany


BTW

Patent śmiga pięknie cały czas Smile