Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pozycjonowanie filmu na YouTube 2018 - PPA/CPA - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek: Pozycjonowanie filmu na YouTube 2018 - PPA/CPA (/Temat-Pozycjonowanie-filmu-na-YouTube-2018-PPA-CPA-151344)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25


RE: Pozycjonowanie filmu na YouTube 2018 - PPA/CPA - radek0389 - 17-07-2018 17:03

A seoclercs widziałem oferty views za parę $ i oceny z najbliższych dni pozytywne. Spróbuję chyba jak to będzie wyglądać.


RE: Pozycjonowanie filmu na YouTube 2018 - PPA/CPA - iPlusOfficial - 17-07-2018 17:06

(17-07-2018 16:39)supercola napisał(a):  Aa polecacie coś z normalnymi płatnościami ? .. Bo tutaj paypal nawet jakieś wymogi, że mam wysłać poprzez opcję "Friend and Family", a takiej opcji nie mam na polskim paypalu jak widzę Wink

chodzi o wysłanie jako "do rodziny", a nie jako zapłata za usługi


RE: Pozycjonowanie filmu na YouTube 2018 - PPA/CPA - supercola - 17-07-2018 20:57

Chyba na seoclerks wezmę właśnie Wink
@Edit
Jest ktoś w stanie mi napisać czemu jak wrzucam film to za jakieś 30min jest on usuwany ze względu na zgłoszenie ? Nawet jak jest nie publiczny ...
"Powód: zostały naruszone zasady YouTube dotyczące spamu i nieuczciwych praktyk."
Tylko co robię źle ? W opisie nie mam linków żadnych, w filmie mam jedynie znak wodny z linkiem do strony..


RE: Pozycjonowanie filmu na YouTube 2018 - PPA/CPA - elgik - 18-07-2018 07:53

Poradnik przydatny, w końcu pozyskałem jakiś ruch i coś się ruszyło. Mam pytanie odnośnie kilku nisz oraz kilku filmów. Najlepiej filmy rozdzielić na parę kont czy jak polecacie? Np 1 nisza = 1 konto YouTube, czy można wszystkie filmy na 1 koncie, co lepiej?


RE: Pozycjonowanie filmu na YouTube 2018 - PPA/CPA - zibov - 18-07-2018 08:40

Jasna sprawa że max 3 filmiki = Jedno konto


RE: Pozycjonowanie filmu na YouTube 2018 - PPA/CPA - iPlusOfficial - 18-07-2018 09:40

(17-07-2018 20:57)supercola napisał(a):  Jest ktoś w stanie mi napisać czemu jak wrzucam film to za jakieś 30min jest on usuwany ze względu na zgłoszenie ? Nawet jak jest nie publiczny ...
"Powód: zostały naruszone zasady YouTube dotyczące spamu i nieuczciwych praktyk."
Tylko co robię źle ? W opisie nie mam linków żadnych, w filmie mam jedynie znak wodny z linkiem do strony..

@[supercola] U mnie to samo, YT ostro popier**, tyle że u mnie usuwają z powodu naruszenia wytycznych. Usunęli mi 4 filmy na niepublicznym, odwołałem się - przywrócili. Po kilku godzinach dostałem maila że się przyjrzeli tym filmom i jednak naruszają wytyczne dla społeczności. A o 6 rano dostałem maila, że przyjrzeli się jeszcze raz tym filmom i jednak NIE naruszają żadnych wytycznych XDD.


RE: Pozycjonowanie filmu na YouTube 2018 - PPA/CPA - supercola - 18-07-2018 10:40

(18-07-2018 09:40)iPlusOfficial napisał(a):  
(17-07-2018 20:57)supercola napisał(a):  Jest ktoś w stanie mi napisać czemu jak wrzucam film to za jakieś 30min jest on usuwany ze względu na zgłoszenie ? Nawet jak jest nie publiczny ...
"Powód: zostały naruszone zasady YouTube dotyczące spamu i nieuczciwych praktyk."
Tylko co robię źle ? W opisie nie mam linków żadnych, w filmie mam jedynie znak wodny z linkiem do strony..

@[supercola] U mnie to samo, YT ostro popier**, tyle że u mnie usuwają z powodu naruszenia wytycznych. Usunęli mi 4 filmy na niepublicznym, odwołałem się - przywrócili. Po kilku godzinach dostałem maila że się przyjrzeli tym filmom i jednak naruszają wytyczne dla społeczności. A o 6 rano dostałem maila, że przyjrzeli się jeszcze raz tym filmom i jednak NIE naruszają żadnych wytycznych XDD.

Wiesz co jest ciekawego ? Właśnie się odwoływałem, patrzę teraz i go przywrócili... xDD Masakra jakaś Smile Dałem na reszcie kont też odwołanie, ale no nie ma sensu wrzucać na seoclerks teraz wyświetleń, bo nie wiadomo czy za chwilę znowu nie padnie Smile Aa już teraz jak mi zaczęli usuwać to 4 zamówienia musiałem anulować -.0
Czy po ostatecznym ich werdykcie już nie padają ? xD


RE: Pozycjonowanie filmu na YouTube 2018 - PPA/CPA - iPlusOfficial - 18-07-2018 11:08

[Obrazek: Screenshot_20.png]

[Obrazek: Screenshot_21.png]


RE: Pozycjonowanie filmu na YouTube 2018 - PPA/CPA - supercola - 18-07-2018 11:43

Jakaś masakra... Aa wiecie może czy jest różnica jak dodam wyświetlenia, like, komenty pózniej niż jak od razu ? Np. dodaje po 3 dniach sobie i daje na publiczny.. Coś to robi różnice ? Smile


RE: Pozycjonowanie filmu na YouTube 2018 - PPA/CPA - adilat92 - 18-07-2018 12:03

hej mam pytanie, męczę sie z tym dodatkiem do chrome. Znalazłem wskazany folder z rozszerzeniami do chrome lecz nie ma tam folderu "pachckjkecffpdphbpmfolblodfkgbhl" pomimo, że dodałem rozszerzenie do chrome?