Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Skracanie linków za co ban - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Skracanie linków za co ban (/Temat-Skracanie-linkow-za-co-ban-151341)



Skracanie linków za co ban - Blasterm92 - 05-10-2017 17:40

Witam, mam pytanie odnosnie short.st, adf.ly i jeszcze innych jakie znacie na ktorych mozna zarabiac za skracanie linkow (prosze o podanie jakichs nazw) Czy za generowanie ruchu samemu typu, robie kliki 5x na kazdej ze stron, resetuje internet (mam zmienne ip) i znowu robie kliki, wyrwe bana ?
Jesli tak to czy sa jakies strony na ktorych mogę zarobić poprzez generowanie ruchu samemu + zmienne ip? Pozdrawiam


RE: Skracanie linków za co ban - Xanter98 - 05-10-2017 18:18

Takie generowanie ruchu samemu sobie to chyba Ci się nie opłaci, patrząc na to jakie są stawki.


RE: Skracanie linków za co ban - Blasterm92 - 05-10-2017 18:47

sposób mam taki że pare złoty dziennie zarobie, sęk w tym czy to przejdzie czy raczej w dniu wyplaty zostane zbanowany


RE: Skracanie linków za co ban - Xanter98 - 05-10-2017 19:17

No właśnie, parę złoty dziennie daje Ci może 200zł miesięcznie, z tego co wiem nie jest to kwota za którą można żyć.

W skracaniu chodzi chyba tylko o to, żeby nauczyć się pozyskiwać ruch, jeżeli już wiesz jak pozyskać ruch, lepiej zarobisz na PPA/subach etc.


RE: Skracanie linków za co ban - Blasterm92 - 05-10-2017 19:24

Dzięki za rady, ale czy ktoś mógłby mi odpowiedzieć na pytanie które jest głównym wątkiem tego tematu ?


RE: Skracanie linków za co ban - mysc - 05-10-2017 20:01

Ręczne klikanie na pewno nie ma sensu.. automatyczne jakiś tam sens może i ma, ALE:


1. Jak zamierzasz omijać captche? Wyskakuje nieregularnie - czasem są to obrazki do przeniesienia, czasem przepisanie słowa, czasem wybór obrazków.

2. Co któreś kliknięcie musiałoby klikać w reklamę, zamiast "skip ad" (kolejne, po captchy, straty czasowe) - w przeciwnym razie ruch będzie uznany za sztuczny (nie wiem jaki mają w tych serwisach % określający naturalne wejścia)

3. Zapewne trzebaby też resetować cookies, może nawet user agent jest brany pod uwagę (kolejny czas w tył) - napewno samo IP nie jest wyznacznikiem unikalności i poprawności ruchu. Takie serwisy muszą dbać o reklamodawców - sztuczny ruch jest wyłapywany bo szkodzi.

4. W końcu wszystkie te wejścia byłyby (jeśli ominiesz captche.. w co wątpię ;p) schematyczne, następujące po sobie z IP z tej samej lokalizacji. To wszystko może podpaść pod jakiś filtr.


Myślę, że to się nie uda. Nawet gdyby się udało i faktycznie zautomatyzujesz resetowanie sesji, czyszczenie cookies, zmianę ip, przechodzenie captchy, klikanie w reklamy co jakiś czas - szkoda na to prądu Smile


RE: Skracanie linków za co ban - war43 - 05-10-2017 20:47

(05-10-2017 20:01)mysc napisał(a):  3. Zapewne trzebaby też resetować cookies, może nawet user agent jest brany pod uwagę (kolejny czas w tył) - napewno samo IP nie jest wyznacznikiem unikalności i poprawności ruchu. Takie serwisy muszą dbać o reklamodawców - sztuczny ruch jest wyłapywany bo szkodzi.

To mogę potwierdzić.
Kupowałem reklamy na Adult.xyz (własność adf.ly) i faktycznie odsetek wejść z botów był na prawdę znikomy.
Jak chodzi o takie sztuczne generowanie ruchu, to polecam PlugRush.
Nie wiem czy za to banują, ale jak tam wykupiłem reklamę, to ruch botów stanowił zdecydowaną większość całości.
Teraz dokładnie nie pamiętam, ale odsetek botów wyniósł chyba powyżej 90% Rolleyes